Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Największe bluzgi... z filmów
(17-09-2010 10:32) #1

Największe bluzgi... z filmów

20. Patches O’Houlihan (Rip Torn) w filmie "ZABAWY Z PIŁKĄ"

- Czy ktoś bardzo proszę może złapać tę cholerną piłkę? Zupełnie jakbym patrzał na bandę niedorozwojów próbujących przelecieć klamkę!

19. Sidney Deane (Wesley Snipes) w filmie "BIALI LUDZIE NIE POTRAFIĄ SKAKAĆ"

- Widziałem twoją matkę, jak kopała puszkę na ulicy. Spytałem się jej "Co robisz?", a ona odpowiedziała "Przeprowadzam się".

18. Mr. Parker (Ryan Philippe) w filmie "DESPERACI"
- Zamknij usta tej dz***ki, bo tam podejdę i odp***lę jej głowę!

17. Ulysses Everett McGill (George Clooney) w filmie "BRACIE, GDZIE JESTEŚ?"

- Jesteście głupsi, niż torba pełna młotków.

16. Jay (Jason Mewes) w filmie "JAY I CICHY BOB KONTRATAKUJĄ

- Zemścimy się na was sku*****syny. To właśnie wy jesteście jajolizami. Wy****amy wasze matki, a wy będziecie na to patrzeć i płakać jak małe płaczące dz***ki. Kiedy już dotrzemy do Hollywood i znajdziemy tych po***bów z Miramax, którzy robią ten film, to zmusimy ich do zjedzenia naszego g***a, a później wys****nia naszego g***a i w końcu zjedzenia ich g***a powstałego z naszego g***a, które kazaliśmy im zjeść. A po nich przyjdzie kolej na was. Kochający, Jay i Cichy Bob.

15. Sierżant Dignam (Mark Wahlberg) w filmie "Infiltracja"

- To ja jestem kolesiem, który odwala za niego robotę. Ty musisz być tym drugim kolesiem.

14. Agent Antonio Pappas (Gary Busey) w filmie "NA FALI"

- Oberwałem szrapnelem w Khe Sanh, kiedy ty jeszcze s***łeś sobie na ręce i wcierałeś to w twarz.

13. Garth Algar (Dana Carvey) w filmie "ŚWIAT WAYNE’A"

- Benjamin nie jest niczyim przyjacielem. Gdyby Benjamin był smakiem lodów, to na pewno byłby pralinkami z fiutem.

12. C.D. "Charlie" Bales (Steve Martin) w filmie "ROXANNE"

To twój nos, czy autobus zaparkował na twojej twarzy?

11. Joseph "Joe" Hallenback (Bruce Willis) w filmie "OSTATNI SKAUT"

- Twoja żona jest tak gruba, że musiałem ją obtoczyć w mące, by znaleźć wilgotne miejsce. A kiedy chcesz ją wy***ać, to musisz najpierw uderzyć ją w tyłek i wejść przy trzeciej fali.

10. Clark Griswold (Chevy Chase) w filmie "WITAJ, ŚWIĘT MIKOŁAJU"

- Ty tani, kłamliwy, niedobry, zgniły, bezduszny, żmijowaty, jedzący ścierwo, pewny siebie, ignorancki, wysysający krew, całujący psy, bezmózgi, bezf***y, beznadziejny, grubod***ny, bezkręgowy, glizdogłowy worku małpiego g***a.

9. Ron Burgundy (Will Ferrell) w filmie "LEGENDA TELEWIZJI"

- Jesteś śmierdzącą piracką dz***ką. Może więc wrócisz do swojego domu na Wyspie K***ew?

8. Don Logan (Ben Kingsley) w filmie "SEXY BEAST"

- Ty jesteś problemem! Ty jesteś je***ym problemem pie***ny Doktorze White jęcząca szmato je***ny bąbelku odwagi.

7. Gay Perry (Val Kilmer) w filmie "KISS KISS, BANG BANG"

- Sprawdź słowo idiota w słowniku. Wiesz co tam znajdziesz?
- Moje zdjęcie?
- Nie! Definicję słowa "idiota", którym k***wa jesteś!

6. Wanda Gershwitz (Jamie Lee Curtis) w filmie "RYBKA ZWANA WANDĄ"

Nazwanie cię głupcem byłoby obrazą dla głupich ludzi. Znałam owce, które mogłyby cię przechytrzyć. Nosiłam sukienki z wyższym IQ, ale ty cały czas myślisz, że jesteś intelektualistą, prawda małpo?

5. Dutch (Arnold Schwarzenegger) do Predatora w filmie "PREDATOR"

Brzydki z ciebie sku****yn!

4. Jack Carter (Michael Caine) w filmie "DOPAŚĆ CARTERA"

- Wiesz, prawie zapomniałem jak wyglądają twoje oczy. Nic się nie zmieniły. Ślady moczu na śniegu.

3. Rhett Butler (Clark Gable) do Scarlett O’Hara w filmie "PRZEMINĘŁO Z WIATREM"

- Szczerze moja droga, to mam to gdzieś.

(Dokładnie powiedzial "I don’t give a damn" - to było największe przekleństwo w kinematografii lat 30)

2. Sierżant Hartman (R. Lee Ermey) do rekruta w filmie "FULL METAL JACKET"

- Czy twoi rodzice mają jeszcze jakieś dzieci, które przeżyły?

Oraz naszym zdaniem najlepsza wiązanka w historii kina:

1. Kpiący Strażnik Francuski (John Cleese) do króla Artura w filmie "MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL"

- Pierdzę ogólnie w twoim kierunku. Twoja matka była chomikiem, a ojciec śmierdział skisłymi jagodami.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek