Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(01-06-2011 08:52) #1

Narody

1.) Holandia – „Narkoman? Aha. A dziwkarz? Nie dziwkarz? Ahaaa – gej. Ale wierny chociaż? Też nie bardzo? No cóż, ważne, że prezydent wszystkich Holendrów! Głosuję na niego.”


2.) USA – „Jestem niezmiernie tolerancyjny. Zwłaszcza, gdy masz dużo dollars w twoja pocket. I najlepiej jak Twój pradziadek przypłynął do nas nie później niż na ‘Mayflower’.”


3.) Niemcy – Tolernacja? To nasze drugie imię, herr Klose.


4.) Francja – „Mnie absolutnie nic nie przeszkadza. Szanuję cały świat. Wszystkich tak samo. Czemuż mam nie tolerować innych tylko dlatego, że są gorsi od mła?”


5.) Finlandia – „Szanuję wszystkich, niezależnie czy przyjechali z Afryki, Azji czy z Australii. Nie obchodzi mnie, czy są homo czy hetero, mają jedną czy pięć rąk. Niech pukają do mej chaty jak często sobie życzą - nawet dwa razy w roku – i tak się nie obrażę...”


6.) Izrael – „Ajjj, cóż mnie obchodzi, że inny. Coś może potrzeba kupić? Cza z czegoś żyć.”


7.) Polska – „Tolerancja? TW Tolerancja? To na pewno ta Gronkiewicz - Walc. To walc od razu mi tak z niemiecka, syjonistycznie wręcz, brzmiało. Przeca u nas się mówi - walec.”


8.) Polska II – „Manifestacja? I zaraz za nią Manifa? Już my tym sniemieckim szczukom założymy HOMOnto”


9.) Polska III – „Co??? Ordynację chcą zmieniać?? Faszyści!! Kacze kupry zakichane! Bandą swoich osadzają wszystkie ciepłe posadki? Bezczelność! Obsmarowują nas w mediach?? Kłamcy! Szmacą się w koalicjach z byle kim?? Prostacy, koniunkturaliści i złodzieje!
To mówiliśmy my, poprzednie ekipy rządzące – o 360 stopni różne...”


10.) Rosja – „Wania, podaj mnie towarzysza Kałasznikowa, z opozycją będziemy dialoga prowadzić...”





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek