Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Nowatorski pomysł na biznes
(07-03-2018 14:39) #1

Nowatorski pomysł na biznes

Witam wszystkich!

Wpadłem ostatnio na świetny pomysł na biznes. Chciałbym się was poradzić czy taka działalność może wypalić. Chodzi o otwarcie biznesu, który sprzedaję osprzęt do smartfonów typu etui na iphone6. Myślicie, że taki rodzaj sprzedaży może przynosić zyski w dzisiejszych czasach? Proszę o jakiekolwiek wsparcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.


(15-03-2018 19:59) #2

RE: Nowatorski pomysł na biznes

Na pewno. Jest popyt na takie produkty. Musisz tylko pomyśleć o solidnym magazynie.


(15-07-2018 13:50) #3

RE: Nowatorski pomysł na biznes

Może firma sprzątająca? Ja uważam, że jest to dobry pomysł na biznes, na pewno dochodowy. Nie wiem może ktoś z Was zdecydował się na taką działalność, to zostawiam namiary na firmę hako mają zamiatarki, odkurzacze, szorowarki. Sprzedają zamiatarki z operatorem prowadzącym oraz zamiatarki z operatorem siedzącym. Potrafią fachowo doradzić, dostępnych jest w Polsce około 40 serwisów, także w razie awarii można skorzystać. Kluczowe jest też to, żeby zadbać o reklamę.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2018 03:20 przez teresao.)


(28-07-2018 19:40) #5

RE: Nowatorski pomysł na biznes

Nowatorski? Hm, myślę, że wszystko już było. Trzeba badać rynek, co potrzebne jest w okolicy, gdzie chcemy otworzyć działalność. Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się wyposażeniem sklepów zobaczcie rozwiązania firmy femi https://femi.com.pl/oferta/manekiny-skle...postaciowe Naprawdę warto.


(30-07-2018 15:33) #6

RE: Nowatorski pomysł na biznes

Ciekawe koncepcje tego typu można wyszperać na http://www.pomorskiefirmy.pl/ Wesoly Poczytajcie sobie zresztą na tej stronie Oczko


Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek