Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Oświetlenie dla każdego
(27-04-2015 15:12) #1

Oświetlenie dla każdego

Lunaoptica oferuje produkty renomowanych firm, które oferują wysoką jakość wykonania oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Współpracujemy z wieloma firmami polskimi, włoskimi, hiszpańskimi, belgijskimi, niemieckimi i innymi, oferującymi ciekawe rozwiązania dotyczące oświetlenia. Naszym podstawowym celem jest wychodzić na przeciw oczekiwaniom klienta dlatego systematycznie wzbogacamy ofertę handlową. Proponujemy korzystne warunki współpracy dla projektantów.


(04-12-2017 12:23) #2

RE: Oświetlenie dla każdego

Proszę pomóżcie mi proszę, chcę dobrać oświetlenie do salonu i nie mam kompletnie pomysłu. Czytałem coś o tym na http://najlepszykominek.pl/niebanalne-oswietlenie-domu/ i mam już kilka koncepcji, ale nie potrafię się zdecydować. Może wy mi jakoś pomożecie? Będę bardzo ale to bardzo wdzięczny


(11-12-2017 16:46) #3

RE: Oświetlenie dla każdego

A co powiecie moi drodzy o połączeniu nowoczesności z elegancją ? Bardzo mi się podoba taki styl, nawet jestem skłonny w najbliższym czasie wymienić swoje lampy w salonie na właśnie coś takiego, na razie z tych co mi się podobają znalazłem http://urzadzajtanio.pl/product-pol-1000...szaca.html , podoba Wam się ? Czy raczej dalibyście do salonu coś innego, chętnie wysłucham też jakiś waszych propozycji Oczko może akurat ktoś z Was podrzuci coś lepszego Oczko


(19-12-2017 18:39) #4

RE: Oświetlenie dla każdego

Ciekawe opcje na dobrej jakości oświetlenie. Idealne na święta !


(07-03-2018 16:27) #5

RE: Oświetlenie dla każdego

Dzięki wielkie za ciekawe porady Oczko Przyda mi się to Wesoly


(27-06-2018 17:13) #6

RE: Oświetlenie dla każdego

A może warto byłoby doradzić się w tym temacie znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.


Pamiętasz stary perski aforyzm: "Naraża się na niebezpieczeństwo ten, co odbiera tygrysicy młode, i ten, co odziera kobietę ze złudzeń"?

(07-08-2018 20:57) #7

RE: Oświetlenie dla każdego

Ja sporo rzeczy kupuję przez internet, bo nie dość że wybór jest znacznie większy to jeszcze można coś kupić dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym. I tak całkiem przypadkowo wpadłam niedawno na oświetlenie - warszawa. Jestem z Warszawy i nie wiedziałam że taki sklep jest i to całkiem niedaleko mojego mieszkania!


(05-10-2018 12:28) #8

RE: Oświetlenie dla każdego

Popytajcie znajomych w tej sprawie. Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie Wesoly


Mądrość to córka doświadczenia – Leonardo Da Vinci

(18-12-2018 22:09) #9

RE: Oświetlenie dla każdego

Bardzo ciekawy temat, zwłaszcza, że właśnie przymierzam się do wymiany oświetlenia w domu. Zastanawiam się nad zastosowaniem lamp z czujnikiem tego typu https://ledco.pl/23-lampy-z-czujnikiem szczególnie na zewnątrz budynku. Może macie jakieś dobre rady dotyczące wyboru tego typu oświetlenia?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek