Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



O co dbasz w swoim ciele najbardziej?
(24-07-2010 10:54) #1

O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

O co dbacie w swoim lub na swoim ciele najbardziej? Ja osobiście najbardziej pielęgnuje swoje włosy codziennie irokez na głowie zobowiązuje Jezyk1


(24-07-2010 14:50) #2

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Chyba w moim przypadku będzie to skóra na twarzy, a potem na całym ciele. Poza tym dbam by nie przeziębić nerek i kobiecych przydatków bo to dosyć bolesna sprawa Oczko


(01-12-2012 23:14) #3

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Przedewszystkim oczy . później głos bo muszę duzo rozmawiac w pracy.
Całe ciało pielegnuję jednak powyższe najbardziej.


(02-12-2012 21:46) #4

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Dziewczyny ? Wiecie, że tu jest męski świat ?
LOL Zęby


(30-08-2016 00:16) #5

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Najlepiej zadbac o całe ciało i popracować nad kondycją. W każdym wieku facet powinien trochę na siłowni przypakować, żeby jego ciało było jędrne i pięknie podrzeźbione chociaż. Na początek można wodę usunąć na przykład tym tutaj: http://www.bestbody.com.pl/elite-nutriti...-1243.html . A potem można szaleć.


(05-09-2016 17:30) #6

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Ja najbardziej dbam o kręgosłup. Staram się wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie, siedzieć prosto. Korzystam z różnego rodzajów gadżetów, które pomagają zmniejszyć obciążenie kręgosłupa poprzez siedzący tryb pracy. A do tego ostatnio zaczęłam jeździć do sanatorium rehabilitacyjne . Naprawdę daje to ogromne efekty. Czuje się po takich zabiegach jak nowonarodzona.


(07-10-2016 09:00) #7

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Chyba o włosy... Włosy są bardzo ważne. Po włosach czasem poznaje się drugiego człowieka. Nie wiem czy można coś ważniejszego znaleźć.


(16-01-2018 10:25) #8

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Ja tam najbardziej też dbam o kręgosłup. Także staram się robić odpowiednie ćwiczenia. Choć i tak nie obeszło się bez pobytu u https://wojnar.pl/pobyty-zdrowotne/ gdzie miałem specjalne masaże na ból kręgosłupa. A jeśli chodzi o włosy to tylko je przeczeszę. Jakoś specjalnie o nie, nie dbam. Choć z tego co wiem to kobiety bardziej do tego przykładają uwagę. Ja na przykład bardziej dbam o brodę. Ale i tak to nic wielkiego. Myślę, że z takiego wyglądu zewnętrznego najbardziej dbam o to aby ogólnie dobrze i schludnie wyglądać. Nie skupiam się na niczym konkretnym.


(22-04-2018 20:40) #9

RE: O co dbasz w swoim ciele najbardziej?

Wszelkie niedoskonałośi skórne można skutecznie usunąć za pomocą różnych zabiegów a więcej mozesz sie dowiedzieć z tej strony https://lipoline.pl/endermologia/ mają naprawde świetną ofertę i super specjalistów. Polecam ich usługi.
Często ludzie mają ogromne problemy skórne mimo starannej dbałości.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek