Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Odnawianie salonu
(15-06-2017 17:44) #1

Odnawianie salonu

Mój salon fryzjerski się starzeje Smutek Chciałabym go odmłodzić, odmalować i ozdobić. Chciałabym wydrukować kilka większych grafik na ściany, zdjąć baner znad drzwi i zastąpić go nowym lub podświetlanymi literami. Stąd moje pytanie, korzystał ktoś z http://www.studioprinter.pl/? Zastanawia mnie czy mają przystępne ceny i dobrą jakość?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2017 14:41 przez czyszka.)

(06-07-2017 06:27) #2

RE: Odnawianie salonu

Ja musiałam odnawiać dom z powodu ataku korników i innych owadów drzewnych. Oj, bardzo przydało się gazowanie domu. Bez tego nic by się z mojego domu nie ostało – szkoda, bo bardzo lubię drewniane konstrukcje, ale trzeba się przy nich liczyć z takim ryzykiem. Mam nadzieję, że już mnie nigdy to nie spotka!


(07-07-2017 03:45) #3

RE: Odnawianie salonu

Takie szkodniki to okropna sprawa, współczuję z całego serca. Mam nadzieję, że nie będę mieć nigdy korników. Kiedyś miałem mole i też było paskudnie.


(12-07-2017 20:25) #4

RE: Odnawianie salonu

pamiętaj, że prostota jest najlepsza Jezyk1 nie można za dużo "naciapać" na te ściany



(22-02-2018 07:56) #6

RE: Odnawianie salonu

Do salonu fryzjerskiego, moim zdaniem, tapety nie pasują


(07-03-2018 14:32) #7

RE: Odnawianie salonu

Ja nie będę mógł pomóc. Nie jest to moja dziedzina...


Wreszcie wszystko odpuściłem. Nie mogłem sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni czułem się tak szczęśliwy i beztroski.

(12-03-2018 14:38) #8

RE: Odnawianie salonu

Jakie lokówki do włosów są najlepsze? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru lokówki? Nie znam się na tym, a chce kupić coś naprawdę dobrego. Może ktoś z Was zna się na tym i może mi coś doradzić?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek