Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



odpowiednia dieta
(29-09-2016 19:42) #1

odpowiednia dieta

planuje zacząć odpowiednią zdrową dietę i chce mieć stały kontakt ze swoim dietetykiem, ale się zastanawiam czy lepiej jest udać się do gabinetu i chodzić czy może skorzystać z jakiejś diety przez internet http://hb-dieta.pl/dieta-online/ i mieć stały kontakt z dietetykiem. Jak sądzicie, która forma będzie dobrym rozwiązaniem ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016 20:49 przez karolina54.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(10-01-2020 15:01) #11

RE: odpowiednia dieta

Kaloryczność produktów w diecie jest bardzo istotna jednak trzeba także zwracać uwagę na to aby nie jeść przetworzonego jedzenia.


(16-05-2021 19:55) #12

RE: odpowiednia dieta

ja się ostatnio często ratuje gotowymi daniami, dobrze, że w sklepach można znaleźć takie z dobrym składem, zawsze mam w zamrażarce kilka opakowań mrożonek, ostatnio odkryłam dania z frosty, lubię paellę, błyskawicznie się robi i jestm bardzo smaczna


(12-03-2023 21:58) #13

RE: odpowiednia dieta

Kilka razy próbowałem z dietetykiem, jednak robienie wymyślnych zakupów a później stanie w kuchni za każdym razem mnie zniechęciło. Za radą znajomych postanowiłem skorzystać z posiłków od firmy Light Catering, żeby ułatwić sobie i tak trudne odchudzanie. Mają smaczne, świeże, zdrowe i apetycznie wyglądające posiłki, które można u nich dostać po całkiem niezłych cenach przy bardzo korzystnych promocjach.


(26-03-2023 16:48) #14

RE: odpowiednia dieta

Prawidłowa, zbilansowana dieta jest warunkiem zdrowia i dobrego samopoczucia. Warto jednak pamiętać, że nie ma jednego, uniwersalnego modelu żywienia. W każdym przypadku należy uwzględnić szereg czynników, które determinują nie tylko skład diety, ale również gęstość energetyczną oraz ilość poszczególnych posiłków. Chcąc zadbać o dietę i żywienie warto rozważyć konsultacje z profesjonalnym dietetykiem, który pomoże wytyczyć realne cele i ułoży plan żywieniowy.


(17-04-2023 08:47) #15

RE: odpowiednia dieta

To juz zalezy od tego jak kto ma mozliwosc Wesoly w Warszawie, w szpitalu Medicover jest klinika leczenia otylosci i tam maja caly zespol lekarzy bariatrów i dietetykow ktorzy sie tym tematem zajmują Wesoly Plan leczenia dopasowują po wykonaniu odpowiednich badan i po szczegolowym wywiadzie





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek