Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościOferta na malowanie jaj (16+)
(01-06-2011 08:49) #1

Oferta na malowanie jaj (16+)

Już Wielkanocne nadchodzą święta, więc niechaj każdy o tym pamięta, by w tym okresie, z zwyczajem, zrobić porządek koło swych jajek.

Bo nabiał męski, mówiąc logicznie, musi raz w roku wyglądać ślicznie. Z takiej okazji każdy chłop wszędzie, czyści do glancu swoje narzędzie.

Czasem pędzelkiem ultramaryny malują jaja śliczne dziewczyny. Ale nie każdy, przyznajcie sami, umie obchodzić się z jajeczkami.

Więc naszym członkom wpadł pomysł nowy, by powstał tali punkt usługowy. W nim panie: Julia, Zosia i Maja fachowo będą malować jaja.

Takim, co mają jaja jak wory, malować będą w przepiękne wzory. A tym, co maja małe kuleczki, malują w groszki oraz w kropeczki. Kto chce mieć względy u swej kochanki powinien jaja stroić w pisanki.

A kto ma jaja niczym granaty - to polecamy w paski i w kwiaty. Obsługę ręczną też zapewniamy - wszystko bezpłatnie w ramach reklamy. Gdy do nas przyjdziesz, siądziesz wygodnie, wystarczy tylko, że spuścisz spodnie.

Potem mistrz jaj wyperfumuje i elegancko je pomaluje, a po obsłudze pożegna grzecznie, a ty do domu wrócisz świątecznie. Zaniesiesz nabiał dumny jak basza, bo tak pracuje Spółdzielnia nasza. Więc popierajcie naszą spółdzielnie, która maluje jaja rzetelnie.


Prezes Spółdzielni
mgr Marian Zbuk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek