Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Ogrody Hortus
(19-10-2016 21:10) #1

Ogrody Hortus

Czy ktoś może zamawiał u nich projekt ogrodu: www.ogrodyhortus.com Ja zamierzam coś zmienić wokół domu i zastanawiałam się czy korzystać z ich usług wyglądają profesjonalnie. I nie są chyba tacy strasznie drodzy. Ile może kosztować taki projekt jak myślcie?


(17-05-2017 22:02) #2

RE: Ogrody Hortus

Słyszałem co nieco o tej firmie, jeśli będziesz potrzebować dobrych preparatów do ogrodu to polecam jeszcze tą: dlaogrodnika.pl Wesoly


(05-01-2019 13:58) #3

RE: Ogrody Hortus

A jakie domki drewniane polecalibyście wybrać? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy takie domki drewniane ogrodowe są ok. Co na ten temat sądzicie?


Nie warto tracić czasu na czcze rozmyślania.(...) Przyszłość zawsze wygląda blado, a przeszłość jeszcze gorzej.

(05-04-2019 14:12) #4

RE: Ogrody Hortus

Dla mnie projekt wykonała firma Gardenon z Suwałk która zresztą go tez realizowała. Ogród jest nowoczesny z systemem nawadniania więc za wiele pracy w nim nie mam.


(24-04-2019 21:51) #5

RE: Ogrody Hortus

(05-01-2019 13:58)szok napisał(a):  A jakie domki drewniane polecalibyście wybrać? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy takie są ok. Co na ten temat sądzicie?

To raczej, taki mały magazynek na narzędzia. Wybieraj taki rozmiar, jaki tobie pozwoli wszystko w nim schować. Najtańsze altanki, to koszt od ok. 1000 zł, więc dobrze się zastanów https://www.wooder.com/domki-i-altany/do...rzedziowe/


(11-03-2020 16:39) #6

RE: Ogrody Hortus

Co do ogrodu to ja niedawno w swoim zrobiłam duży remont, wymieniłam oświetlenie, meble, dodatki i przesadziłam niektóre krzewy. Takie https://gardenspace.pl/fotel-ogrodowy fotele szczególnie wam polecam bo są wygodne i niedrogie. Wykonane z naturalnego rattanu który wygląda stylowo a przy tym jest wytrzymały. Będziecie z nich zadowoleni.


(17-03-2020 11:38) #7

RE: Ogrody Hortus

Takie w sumie dość klasyczne fotele ratanowe. Myślałaś już nad ich konserwacją?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek