Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Okres menopauzy
(12-10-2017 21:50) #1

Okres menopauzy

Czasami lubie sobie porozmyslac o sprawach ktore mnie jeszcze nie dotycza. Bardzo zaczal mnie martwic pewien temat o ktorym przeczytalam w jednym z artykulow ( mowa o tym http://wylecz.to/pl/choroby/endokrynolog...rmony.html ) mowiacy o menopauzie. Szczerze powiedziawszy to objawy jej przechodzenia jakos nie napawaja mnie optymizmem. Jak to bylo w waszym przypadku? Pytanie kieruje do kobiet w srednim wieku. Pozdrawiam

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2017 21:50 przez kasia89.)

(01-02-2018 15:35) #2

RE: Okres menopauzy

Jak poradzić sobie z impotencją? Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Na http://dietlife.pl/jak-poradzic-sobie-z-impotencja/ przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na ten temat. Myśle, że pomoże nie jednej osobie rozwiązać tego typu problem.


(29-06-2018 16:28) #3

RE: Okres menopauzy

W Internecie z całą pewnością znajdą się informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym problemów.


(24-10-2018 16:44) #4

RE: Okres menopauzy

Zgadzam się w zasadzie z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć.


Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz – Dwight Eisenhower

(16-11-2018 14:09) #5

RE: Okres menopauzy

Moim zdaniem warto popytać o to znajomych. To najlepsze możliwe rozwiązanie.


Ważne, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i przed niczym nie uciekasz. Kiedy jesteś świadomie sobą i kochasz ten stan – jesteś szczęśliwy – Beata Pawlikowska

(20-12-2018 16:24) #6

RE: Okres menopauzy

Dzięki wielkie za wszystkie porady w tym zakresie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą Wesoly


(04-01-2019 16:07) #7

RE: Okres menopauzy

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym zakresie. Sądzę, że przyda mi się to.


(28-01-2019 15:43) #8

RE: Okres menopauzy

Niezwykle przydatne porady i informacje! Dzięki wielkie!


Człowiek jest dla człowieka pierwszą rzeczywistością.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek