Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Opętania przez złe moce.
(21-02-2012 17:10) #1

Opętania przez złe moce.

Witajcie.
Jak wiecie często słyszy się o opętaniach kogoś przez złe moce.
Czy to rzeczywiście istnieje ?
Kogo może to spotkać ?.
Ludzi słabych psychicznie czy nie wierzących ?.
Czy to tylko zaburzenia psychiki u danej osoby ?.
Co myślicie na ten temat ?.
Zapraszam do dyskusji.


(21-02-2012 22:34) #2

RE: Opętania przez złe moce.

Moim zdaniem opętanie jest możliwe i jak najbardziej istnieje. Ile razy czyta się o tym, że ktoś został opętany i trzeba było odprawić egzorcyzmy. Kogo najczęściej to dotyka? Jak dla mnie dotyka to osoby, które są wrażliwe, mają słabszą psychikę oraz specjalne predyspozycje umysłowe.


(20-03-2012 12:28) #3

RE: Opętania przez złe moce.

Jak dla mnie opętania to tylko choroby psychiczne. Słyszeliście, czytaliście i widzieliście w telewizji informacje o opętaniu. Ale czy tak naprawdę mieliście z nim styczność, aby rzec iż ono istnieje? Raczej nie. "Opętani" są najczęściej ludzie wierzący w opętanie Wesoly


(28-12-2012 17:08) #4

RE: Opętania przez złe moce.

Według mnie to opętanie to tylko choroby psychiczne. Polecam oglądnąć sobie egzorcyzmy to dowiesz się coś więcej na ten temat.


(18-01-2013 16:40) #5

RE: Opętania przez złe moce.

Ale czy tylko osoby ze słabą psychiką mogą zostać opętane? Sądzę że nie jest do końca to prawdą, i zależy od mocy złego ducha.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(21-01-2013 20:59) #6

Odp: Opętania przez złe moce.

Zgadzam się z Niebieską. Oglądałem film o tym. Moim zdaniem może to dotykać młodych, którzy jak wiadomo eksperymentują z różnym rzeczami.


(19-04-2016 16:54) #7

RE: Opętania przez złe moce.

A według mnie to jedna wielka bujda. W większości przypadkach ludzie są naćpani albo pod wpływem leków. Ciężko mi w to uwierzyć.


(20-04-2016 19:41) #8

RE: Opętania przez złe moce.

Niestety to wyraz zmęczenia i zrujnowanej psychiki. Ktoś może udawać silną psychicznie osobę w życiu i gnębić w sobie smutki i troski. Przez to dochodzi do tego, że już nie wie co jest prawdą a co mu się tylko wydaje.. Dochodzi bezsenność, brak oparcia u bliskich i brak reakcji na problemy tej osoby. Później zamienia się to w słyszenie nieistniejących krzyków i dźwięków.. Dochodzą objawy narkolepsji a od tego już blisko by zwariować..Boje_sie





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek