Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościOpisy brytyjskich kobiet
(14-05-2012 22:04) #1

Opisy brytyjskich kobiet

To są jak najbardziej prawdziwe zeznania, które kobiety składały w Brytyjskiej Agencji Wspomagania Dzieci.

1. Odnośnie nazwiska ojca moich bliźniaków, ojcem dziecka A jest [podane nazwisko]. Nie jestem pewna co do nazwiska ojca dziecka B, ale wierzę, że zostało poczęte tej samej nocy.

2. Nie jestem pewna co do tego, kto jest ojcem mojego dziecka, ponieważ będąc na imprezie wymiotowałam przez okno i zostałam niespodziewanie "wzięta od tyłu". Mogę dostarczyć listę osób obecnych na tamtej imprezie jeśli to w czymś pomoże.

3. Nie znam nazwiska ojca mojej córeczki. Została poczeta podczas imprezy [podany adres i data], gdzie uprawiałam bez zabezpieczenia sex z przygodnie poznanym mężczyzną. Pamiętam tylko tyle, że sex był tak cudowny iż zemdlałam. Jeśli zdołacie go namierzyć. możecie mi podesłać jego numer telefonu? Dzięki.

4. Nie znam tożsamości ojca mojej córki. Jeździ BMW, które ma teraz dziurę po moim nożu w przednich drzwiach. Być może skontaktujecie się ze stacjami obsługi BMW i tam się czegoś dowiecie czy ktoś takich drzwi nie wymieniał.

5. Nigdy nie uprawiałam sexu z mężczyzną. Oczekuję właśnie na list potwierdzający od Papieża, że poczęcie mojego syna było niepokalane i że Chrystus zmartwychwstał ponownie.

6. Nie mogę powiedzieć jak nazywa się ojciec dziecka A, ponieważ poinformował mnie on, że mogłoby to zniszczyć jego przykrywkę i mieć katastrofalne skutki dla ekonomii brytyjskiej. Tak więc jestem rozdarta pomiędzy robieniem dobrze dla was jak i dla kraju. Proszę o radę.

7. Nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka, ponieważ wszyscy wojskowi wyglądają dla mnie tak samo. Mogę tylko dodać, że nosił mundur wojsk królewskich.

8. [Podane nazwisko] jest ojcem mojego dziecka. Jak go złapiecie, zapytajcie, co do cholery zrobił z moimi kompaktami AC/DC?

9. Z terminu wynika że moja córka została poczęta w Euro Disneylandzie, może to naprawdę jest magiczne królestwo?

10. Dość powiedzieć o tej nocy, że to koszmar. Jedyną rzeczą jaką pamiętam na pewno to to, że Delia Smith prowadziła program o jajeczkach poźnym popołudniem. Jeśli zostałabym w domu i oglądała więcej TV, zamiast iść na imprezę [podany adres] moje mogłoby pozostać niezapłodnione.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek