Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościOstrzeżenie przed alkoholem
(01-10-2010 10:37) #1

Ostrzeżenie przed alkoholem

Przeciwnicy spożywania napojów alkoholowych walczą z producentami tychże "napojów" o wprowadzenie dodatkowych ostrzeżeń na etykietach. Już wkrótce będzie można spotkać następujące napisy na puszkach i butelkach:

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może powodować, że na dyskotece w ogóle nie będzie ci przeszkadzał w tańcu rytm muzyki.

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może powodować, że będziesz opowiadał kompanom tę samą, nudną historię tyle razy, iż z rozpaczy zaczną walić głową o ścianę.

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może powodować, ze niezależnie od narodowości wszystkim będzie się wydawało, iż biegle władasz tajskim i to w rzadko spotykanym dialekcie.

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może u ciebie powodować poranne zdziwienie: gdzie, do cholery są moje spodnie? Albo a kim jest ten facet???

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może powodować niewytłumaczalne oparzenia na czole.

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może tworzyć iluzje, ze jesteś twardszy, inteligentniejszy i bardziej przystojny niż jakiś rzeczywiście duży facet zwany BOLO.

OSTRZEŻENIE
Konsumpcja alkoholu może u ciebie spowodować przerwanie kontinuum czasowego w taki sposób, ze wystąpią krótkie (czasami dłuższe) przerwy w świadomości i za cholerę nie będziesz pamiętał, co robiłeś np. ostatniej nocy między 2.00 a 3.00 i za nic w świecie nie dasz sobie wmówić tego, co zostało wpisane w protokół policyjny.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek