Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościOto, z jakimi kobietami chcą się żenić mężczyźni
(20-09-2010 09:25) #1

Oto, z jakimi kobietami chcą się żenić mężczyźni

Jak donoszą najnowsze badania przeprowadzone na University of Texas, mężczyźni chętniej poślubiają kobiety o ładnej twarzy niż zgrabnej figurze.

Oczywiście, jeśli jedno idzie z drugim w parze, a do tego kobieta jest właścicielką idealnej talii, mężczyzna jest wniebowzięty...

Na podstawie badań sporządzono raport, z którego wynika, że kobiety o ciele króliczka Playboya, mogą liczyć jedynie na krótkotrwałe związki, zaś te z anielską buzią już mogą marzyć o białej sukni i wystawnym weselu.

Ankieterzy przebadali reakcję 375 mężczyzn i kobiet. Badani zostali poproszeni o przyjrzenie się fotografiom osób przeciwnej płci, na których widoczna była jedynie twarz lub sylwetka. Eksperyment pokazał, że kobiety niezależnie od tego, czy chodzi o randkę, czy o małżeństwo wybierają mężczyzn z ładną buzią. Mężczyźni są mniej konsekwentni. Jeśli chodzi o szybką randkę - wolą kobiety o zgrabnej sylwetce, na całe życie wybierają te z ładną buzią.

[źródło http://partnerstwo.onet.pl/1625969,4704,...tykul.html ]

I co powiecie na ten? Czy zgadzacie z tymi badaniami? Dlaczego TAK a dlaczego NIE? Zapraszam do dyskusji.


(05-06-2011 14:07) #2

RE: Oto, z jakimi kobietami chcą się żenić mężczyźni

w ogóle nie zgadzam się z tym,pokazuje to jacy ludzie są próżni i czego sie boją.Każdy człowiek ma wiele cech które nie widzimy,a dostrzec można tylko własnym sercem,bo prawdziwe piękno jest niewidoczne.Ja nie patrzę na to jak ktoś wyglada.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek