Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Palić czy nie-palić? ;D
(13-06-2016 14:23) #1

Palić czy nie-palić? ;D

Cześć! Przymierzam się do zakupu e-papierosa, chociaż palenie rzuciłem już rok temu. Mimo wszystko brakuje mi tego kopa w płucach. Czytałem kiedyś jakiś artykuł o kobiecie, której e-papieros wybuchł przy twarzy, dotkliwie ją oparzył, a ta ubiegała się potem o jakieś odszkodowania. Czy takie sytuacje mają miejsce czy to jakiś wymysł? Z_jezorem

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2016 17:23 przez red111.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(22-12-2017 16:37) #12

RE: Palić czy nie-palić? ;D

Zdecydowanie nie pal! Zęby a tak serio, rób co chcesz Zęby



(31-08-2018 11:50) #14

RE: Palić czy nie-palić? ;D

Zdecydowanie nie palić! Wiem, że łatwo się mówi, zwłaszcza, gdy się nigdy nie paliło, ale taki nałóg nie jest zdrowy - szkoda na niego czasu i pieniędzy Zęby



(17-09-2018 14:57) #16

RE: Palić czy nie-palić? ;D

Nie palić! Nie warto Wesoly


(23-09-2018 10:07) #17

RE: Palić czy nie-palić? ;D

Ja z paleniem zwykłych, szkodliwych papierosów poradziłam sobie korzystając z e-papierosa.. Jak dla mnie było to naprawdę bardzo pomocne w ich odstawieniu i każdemu mogę polecić takie rozwiązanie. Obecnie korzystam tylko ze sklepu internetowego na stronie http://lipro.comarch-esklep.pl/ kupując tam liquid 369 ! Dzięki zakupom bezpośrednio u producenta mam tam spory wybór i naprawdę dobre ceny Oczko



(07-09-2020 15:23) #19

RE: Palić czy nie-palić? ;D

Nie palić!! Co to za dylemat Jezyk1


(28-08-2023 18:03) #20

RE: Palić czy nie-palić? ;D

Palenie zostawia paskudny osad na zębach i sam się niestety o tym przekonałem. Wyjściem z tej sytuacji poza oczywiście rzuceniem palenia jest zastosowanie irygatora wybielającego Waterpik. Można do irygatora dostać specjalne tabletki wybielające oraz różne końcówki, więc zastosowanie takiego zestawu ma sens, czyste i białe zęby, higiena jamy ustnej na najwyższym poziomie bez rzucania palenia.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek