Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Panele a kurz
(07-04-2017 22:37) #1

Panele a kurz

Panele wydawały się idealnym rozwiązaniem. Okazało się, jednak że okropnie przyciągają kurz. Konieczne jest ścieranie podłogi przynajmniej raz w tygodniu. Wymiana podłóg w całym mieszkaniu nie wchodziła w grę, więc musiałam znaleźć sposób, aby poradzić sobie z tym kłopotem. Przypadkiem znalazłam ten mop https://www.leifheitsklep.pl/leifheit/pl...A/p/52050. To był strzał w dziesiątkę. Mogę szybko i sprawnie mogę posprzątać wszystko.


(27-06-2017 12:32) #2

RE: Panele a kurz

Dlatego też ja zdecydowałam się na płytki floor gres i zaoszczędziłam sobie takich problemów.


(12-07-2017 20:29) #3

RE: Panele a kurz

mop to raczej rzecz konieczna Zęby jak inaczej wyczyścić podłogi?


(16-09-2018 11:54) #4

RE: Panele a kurz

Ja mam ciemne panele i mega trudno czyści sie z nich kurz



(20-09-2018 09:44) #6

RE: Panele a kurz

Najlepiej byłoby po prostu zmienic panele na jasne ale jak mleko się rozlało to wypracowało się inne metody na czyszczenie. W zasadzie czasami o wiele lepsze są domowe sposoby czyszczenia paneli niż nawet najdroższe środki do czyszczenia jakie można dostać w sklepach:
http://www.aniaradzi.pl/porady/czym-myc-...we-sposoby

Na tej strone jest opisane czym myć oraz nabłyszczać panele. Jednym ze sposobów jest zmywanie paneli zimną wodą z dodatkiem octu w proporcji ok. 2 łyżki na 5 litrów wody. Do mycia najlepiej sprawdzi się szmatka lub płaski mop z mikrofibry. Koniecznie równiez kupcie sobie specjalne wiaderko z ociekaczem.Tak aby odsączyć nadmiar wody z mopa.


(20-09-2018 14:06) #7

RE: Panele a kurz

Warto jeszcze wypróbować płyny, które działają przeciw elektryzowaniu się podłóg Wesoly faktycznie na ciemnych panelach bardziej widać kurz i ewentualny brud (chociaż jasne tez niestety nie są z tego zwolnione). No i dobry mop, a właściwie końcówka, bo ja wcześniej miałam taką, która tylko rozmazywała kurz i brud i zostawiała czarne farfocle. A po wymianie końcówki, mogłabym codziennie myć podłogę, bo doczyszcza ją do maksymalnego połysku Zęby





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek