Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Perełki z forum onetu
(18-04-2011 13:25) #1

Perełki z forum onetu

1. wszystkie 9cio latki mają skype'a??

2. pomóżcie bo niewiem co się dzeje z kompem!!!

Witam. Od jakiegoś czasu mam problemy zkompem,niewiem zabardzo co się dzeje i niemoge sobie z nim poradzić. Może teraz o tym co się dzeje: zaczoł często się zawiszać,restartuje się,system długo się ładuje,połowe gier niemoge uruchomić,wyskakują jakieś komunikaty o błędach,i mam pytanie czy poprawilo by się coś po aktualizacji biosu?


3. Nokia zalana czekolada-jak wyczyscic telefon?

Czy ma ktos moze doswiadczenie, w jaki sposob pomijajac serwis wyczyscic zabrudzony telefon komorkowy Nokia z czekolady?? jakich srodkow uzywac i jak odkrecic sruby, zeby nie bylo widac ???

4. WLAN

potrzebuje informacji na taemat WLAN
jaki mam kupic sprzet na baze i dla klijetow jezeli ma to byc siec na 3000m ??

I czy wie ktos w jaki sposub robi sie ANTENY na 2,4GHz ??



5. pomocy !!nie moge sie pozbyc

natretnej strony internetowej moze ktos ma jakies pomysly plisssssss



6. nie wyswietlaja mi sie zdj *.jpg

jestem po formacie i nie wyswietlaja mi sie zdjecia :( pomocy!!



7. Linux czy Unix

Jeśli wybrać Linuxa zamiast Windows'a czy Unixa to czy uzyskam to samo?


8. komputery

interesuja mni komputery

i poddziały

- yyyyy

yuilkiuyluy.

- hjytkuykt

kluytliuyt

- tttttttttttt

fgkmf,jhf,jyf,jf,jf

- modem

cannon

- klawiatura

fd43


9. KOMPUTER przy starcie

MAM GORĄCĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH INTERNAUTÓW ABY UŻYLI SWOJEJ WYUCZONEJ WIEDZY I DORADZILI MI CO MAM ZROBIĆ ABY PRZY WŁĄCZANIU KOMPUTERA ,KOMPUTER NIE ZATRZYMYWAŁ SIĘ TYLKO SZEDŁ DALEJ ON MI CIĄGLE STAJE I PISZE NACIŚNIJ F1 ,GDZIE MOŻNA TO PRZSTAWIĆ ŻEBY SAM SZEDŁ DALEJ BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŻ WSZYSTKICH MISTRZÓW INTERNETU


10. Jak podłączyć więcej niż jeden telefon pod internet?

Jak podłączyc większą ilość telefpnów internetowych aby ominść centralę?


11. pociesznei dla agi która myśli że to co pisze nie ma sensu

to było pikne jak bym umiał to bym ci tysh coś napisał


12. Fajny ten wirus, nie?

Glupi microsoft niech zdycha w mękach!!! Mydoom - jesteśmy z tobą!!!

Poddział:

Gates do piachu!!!!!

Ludzie łączcie się w świętej krucjacie przeciwko microsoftowi! Przeciez oni nas okradają! Celowo robią błędy by nami rządzić i opanować nasze umysły! Podobno w windowsie 2003 odkryto przekaz podprogowy o treści 'gates twoim panem i kupuj windowsa!'

I odpowiedzi:

- Dawno nie słyszałem tak głupiej wypowiedzi.
Kim Ty jesteś, że nawołujesz do krucjaty? I co Ty zrobiłeś dla upowszechnienia komputerów (oprócz skopiowania kilku pirackich programów oczywiście)?

- jesteś do kitu brach, spadaj do piachu!!!

- Wymyśliłem nowego emotikona - (:{) - pringles

- ..netykieta ADI!!!
nie ma systemow doskonalych.. moze to z tymi napisami to jakis wirus, czy cos takiego..

- autor tego posta to na pewno gej

- na stówke ten gościu to gej, masz racje

- Co za PLEBAN!
Weź pojeździj na Linuxie więcej niż miesiąc a zatęsknisz do windowsoskich progsów & gierek.
Gates roxx to nie jego wina że microsoft dużo bierzez za swoje produkty.
To kwestia postępu, rozrostu firmy bo nawet jak 1 koleś dopisze tylko 1 znak w kodzie programu co może poprawic stabilność to i tak musi mu szef zapłacić dniówkę!
Każdy proces sądowy MS to wyższe ceny......nic nie idzie z ich kieszeni, ta sama sytuacja jest wszędzie.
Za błędy "GENIUSZY" płacą szaraczki:P

- linux jest bardzo dobry. stabilny i niezawodny..jezeli umiesz sie nim poslugiwac.. a to nie jest proste. gates robi programy w stylu 'tu kliknij, tu nacisnij' i dlatego takie popularne sa jego produkty.

- urzywam linuxa i nie nie mam zamiary tego zmieniac bo cala polityka gates'a jak dla mnie jest chora i wszystkie jego przekrety.

- a ja sie z nim zgadzam!!! ma koles racje, choc gupio troche gada i sie nie zna, i pewnie gejem jest, nie mowiac juz o tych glupawych plotach. ale jestem za!

- bleblebel

- qqqqq

- mozecie wszyscy na autora najezdzac a to sie moze okazac prawda.... chyba raczej nie wierzycie w takie rzeczy.. to tak jak kiedys z 25 klatka ..tez nikt nie wierzyl! a tak moim zdamiem to Gates juz ma na tyle pieniedzy, ze juz pewnie jego prawnuki sa ustawione i moglby troche zmniejszyc koszty oprogramowania, przynajmniej systemow operacyjnych...
pordro..

- hej tkaczoo

- hej carcass, spływaj z tąd pedziu!!!

- No i dobrze zgadzam sie z toba- do piachu z nim

- mysle ze nie jest gejem! On pewnie jest tylko niegroznym seryjnym morderca! Napewno zna juz wasze wszystkie adresy, i zginiecie nabici na pal! A najlepsze jest to, ze chyba glosi nowa wiarę, jak jezus czy ktoś tam!

- A na kartoniku z mlekiem, które rano kupujesz w sklepie jest przekaz "zabij swoich rodziców". Człowieku! jeżeli wierzysz w takie bzdury, to chyba nawet nie masz konkretnych zarzutów pod adresem Microsoftu, poza tym że nazywają się Microsoft. Pewnie pisałeś tego posta spod windy, racja? Więc skoro jest to taki niedobry system, to go wywal z dysku. I nie gadaj, że nie masz wyboru, bo to bzdura. A nawet jeżeli są błędy w oprogramowaniu, to uświadom to sobie, że nikt nigdy nie będzie w stanie zrobić takiego systemy operacyjnego, który działałby w 100% i nigdy się nie sypał. A uaktualnienia do wind i innych programów Microsoftu są i tak za darmo do ściągnięcia. Zastanów się człowieku, co ty w ogóle gadasz.

- jest super!!!!!!!!! shakowalem microsoft.com!!!!!!!!!! yea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- Też kiedyś próbowałem hakować ale tylko się pokaleczyłem :-(





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek