Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



pijecie samą wodę?
(17-09-2018 12:18) #1

pijecie samą wodę?

Pijecie samą wodę czy raczej soki albo wodę z dodatkami/ Mi jakoś ciężko się przekonać do samej wody, lubię miksy wody z sokiem, smaczny jest kubuś waterrr, nie jest słodki a zawsze to jakaś nuta smakowa Wesoly


(17-09-2018 14:59) #2

RE: pijecie samą wodę?

Mi jakoś udało się przekonać do samej wody i teraz zawsze staram się mieć przy sobie butelkę z wodą. Ale faktycznie te z dodatkami są najlepsze - z owocami, albo z ogórkiem, miętą, melisą, rozmarynem albo marchewką - oczywiście wszystko robione w w domu, a nie kupne Zęby


(20-11-2018 13:24) #3

RE: pijecie samą wodę?

Pije, chociaż wcale nie przyszło mi to łatwo. Ale teraz już sie nauczyłam chodzić z butelką wody w torebce, mieć ją w pracy przy biurku i picie jej zamiast słodkich, albo co gorsza gazowanych napojów. Teraz też zaczęłam rozróżniać drobne różnice w smaku wód, co do niedawna było dla mnie niemożliwe Zęby


(23-11-2018 14:43) #4

RE: pijecie samą wodę?

U mnie na co dzień faktycznie woda jest najważniejsza. Ale popijam też herbatki owocowe, soki np. te w szklanych buteleczkach Tarczyn, kawę, ewentualnie raz na jakiś czas jakieś napary ziołowe. To tyle Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek