Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPiwo - narkotyk
(04-05-2011 10:30) #1

Piwo - narkotyk

Policja ostrzega mężczyzn przed nowym typem narkotyku - następnym razem uważaj co pijesz, gdy kobieta stawia Ci drinka!

Na czarnym rynku pojawił się nowy, odurzający narkotyk, który wykorzystują kobiety do gwałcenia nieuważnych mężczyzn. Ten narkotyk to PIWO. Z reguły jest on serwowany w formie brązowego płynu z pianką i obecnie jest powszechnie dostępny. Można go dostać w butelkach, puszkach, kuflach, a nawet hurtowo w kręgach.

PIWO jest wykorzystywane przez kobiety na imprezkach i w barach, aby zmusić młodych mężczyzn do uprawiania sexu. Zazwyczaj kobieta serwuje mężczyźnie tylko kilka jednostek tego narkotyku, a potem prosi o udanie się z nią na niezobowiązujący sex. Niestety, często wtedy jest już za późno na ratunek, bo odurzona ofiara jest bezbronna i podatna na perswazję. Jak się okazuje, już po kilku dawkach tego specyfiku, faceci są skłonni uprawiać najbardziej wyuzdany sex nawet z najbrzydszą kobietą, na którą nigdy by w normalnych okolicznościach nie spojrzeli. Ma to także pewne skutki uboczne, bo nad ranem ofiara (mężczyzna) budzi się z mglistymi wspomnieniami co do zeszłego wieczora. Posiada on jedynie dziwne przeczucie, że wczoraj coś było nie tak...

Innym sposobem wykorzystania PIWA jest okradzenie ofiary ze wszystkich oszczędności życia, w półświatku zwane związkiem. Jak donoszą policyjne raporty, były już nawet przypadki, gdy sprytne kobiety odurzały mężczyzn, by następnie pastwić się nad nimi i torturować ich w ukryciu. Ten rodzaj bestialstwa nazwano małżeństwem. Jeden z wysokich rangą funkcjonariuszy powiedział nam nieoficjalnie, że jeszcze nie znaleziono odtrutki na ten specyfik, ale prace trwają. Natomiast my z nieoficjalnych źródeł wiemy, że przypadki małżeństwa zdarzały się również w policji.

Niemniej jednak, policja prosi o przekazanie tej wiadomości każdemu, jeszcze nieuświadomionemu mężczyźnie. Jeśli zdarzyło się, że zostałeś odurzony tym narkotykiem zgłoś się do na najbliższej komendy policji. Tam policjanci rozpoczną śledztwo oraz skierują Cię do najbliższej grupy wsparcia dla wykorzystanych mężczyzn. Pamiętaj, że ujawniając fakt wykorzystania Cię możesz ocalić życie innym mężczyznom. Pomocy możesz także szukać w innych grupach wsparcia - są one dostępne w każdej książce telefonicznej pod hasłem: Pola golfowe.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek