Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPożyczki firmowe
(15-05-2017 11:32) #1

Pożyczki firmowe

Pożyczki przez internet n rozwój biznesu to bardzo fajna sprawa. Firma https://aasadlabiznesu.pl/ oferuje takie pożyczki, więc myślę, że warto się zapoznać z tym co oferują.


(28-06-2017 12:31) #2

RE: Pożyczki firmowe

Hmmm... ja tam bym nie radził brać pożyczek. Wszystko da się zrobić bez nich Oczko


(13-02-2018 11:07) #3

RE: Pożyczki firmowe

Uważam, podobnie zresztą jak colllins, że nie ma co ryzykować pożyczek firmowych, bo to może się źle skończyć dla firmy. Każda pożyczka oznacza zadłużenie, a jeśli powinie nam się noga, to może być nieciekawie. W każdym razie ja wolę korzystać z dotacji na firmę, o których wyczytałem na http://www.dobry-antywirus.pl/. Takie jest moje zdanie, bo w ramach dotacji można rozwijać firmę, a nie zostawać z długami.


(02-06-2018 10:52) #4

RE: Pożyczki firmowe

Większość firm i korporacji jedzie na kredytach bo to im się opłaca. Tyle że większość bierze kredyty w bankach. W banku Raiffeisen firma może uzyskać kredyt obrotowy na dowolny cel i nie trzeba tłumaczyc co jak itp. A jeśli firma bierze chwilówki to znaczy, że nie ma płynności finansowej i kiedy dowiedzą się o tym kontrahenci to już po niej.


(03-07-2018 16:33) #5

RE: Pożyczki firmowe

Cześć Wszystkim. Jestem obecnie w pilnej potrzebie i poszukuję jakiejś konkretnej oferty na szybką pożyczkę... Czy znacie może coś wartego uwagi w tym zakresie? Czy np. Credissimo ratalne pozyczki będzie dobrym wyjściem? Co o tym myślicie?


Myślę sobie, że ludzie odchodzą, ale nasze relacje z nimi zostają. Trwają dalej i wciąż się zmieniają.
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek