Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(22-06-2011 09:50) #1

Politycy

"Trudniej obalić pół litra niż obalić rząd."
Marian Krzaklewski

"Szopen też zaczynał od melodii ludowych.(...) Jeśli jego muzykę poddać analizie okaże się doskonała technicznie, ale biedniejsza, jeśli chodzi o linie melodyczną - nie do końca wykorzystuje naszą muzykę ludowa."
Waldemar Pawlak

"Żeby Dziecina Betlejemska swoją rączka wszystkich błogosławiła, prowadząc do pomyślności, dobrego samopoczucia i błogosławieństwa. A ja dołączam swoje błogosławieństwo - choć nie mam do tego uprawnień."
Józef Oleksy

"Grzegorz Kołodko był znakomitym liberałem jak na komunistę, czyli był prosty jak na garbatego."
Janusz Korwin-Mikke

"Z pomysłów opozycji może się narodzić to samo, co ze skrzyżowania osła z koniem. Bezpłodny muł."
Grzegorz Kołodko

"80 lat temu kobiety otrzymały prawa wyborcze, ale niepotrzebnie. Głosują, bowiem tak, jak ich mężowie, zaś do czynnego uprawiania polityki w ogóle się nie nadają."
Janusz Korwin-Mikke

"(przed dymisją Jagielińskiego) W kwietniu rozpoczynają się prace w polu i warto byłoby podjąć decyzję..."
Waldemar Pawlak

"Podejrzewam, ze Kisiel nawet swojego żółwia karmił wódką."
Janusz Korwin-Mikke

"17 października może trwać jeden, dwa, a nawet trzy dni."
Marian Krzaklewski

"- Można powiedzieć, że wpuszczają nas w maliny.
- Raczej nie wpuszczają naszych malin!"
Janusz Dobosz, Waldemar Pawlak

"Ja jestem prawdziwym patriotą. Ja Ałganowi złego słowa o Polsce nie powiedziałem."
Jozef Oleksy

"Chiny są jednym państwem i jest to ChRL. Tajwan jest nierozłączna częścią Chin."
Aleksander Kwaśniewski

"(o sytuacji popowodziowej) Domaganie się dymisji rządu uważam za zdecydowanie przedwczesne. Ten, kto to robi, uprawia szaber polityczny."
Aleksander Kwaśniewski

"Nie jestem upoważniony do kierowania akcją (powodziową). Koordynowałem tylko działania służb publicznych w dziedzinie ratownictwa."
Zbigniew Sobótka

"Nie wiem, jaka jest sytuacja powodziowa, bo pół dnia byłem na grzybach."
Krzysztof Szamalek

"Z koalicjantem należy postępować wg przepisów na niektórych butelkach. Przed użyciem wstrząsnąć."
Bogdan Pek

"- A co Pan zrobił z różańcem (od Papieża)?
- Oddałem teściowej. Bardzo się ucieszyła."
Leszek Miller

"Powiem teraz, co mi powiedziało kilkaset, a może nawet kilkadziesiąt osób z klubu."
Marian Krzaklewski

"(o Forte) Reklama ukazała się nie za bardzo za moją zgodą."
Aleksander Kwaśniewski

"Józefa Zycha odwołaliśmy w związku z jego rezygnacja."
Aleksander Bentkowski

"To mój debiut w operowaniu kropidłem."
Aleksander Kwaśniewski

"Mówię bez kartki, z głowy, czyli z niczego."
Zdzisław Grudzień

"Sami się nie obronimy, to jest pewne."
Anonimowy policjant w TV

"Dzieci nie są zainteresowane, by dorośli byli kutasami."
Andrzej Samson, psycholog, Jedynka





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek