Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPolityka Prywatności
(14-04-2011 22:54) #1

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Portalu Hajlo.com

Polityka Prywatności Portalu opisuje sposób, w postępowania Administratora wobec informacji osobistych użytkownika korzystającego z Portalu. Dotyczy ona również innych informacji przekazywanych podczas korzystania z Portalu. Poniżej przedstawiono procedury ochrony prywatności stosowane przez Administratora.

1.Większość działań w Portalu, takie jak w szczególności zamieszczanie Wpisów na Forum wymagają Rejestracji Konta Użytkownika i są dostępne wyłącznie dla Zalogowanych Użytkowników. Podczas Rejestracji należy wprowadzić pewne informacje osobiste, w tym adres e-mail i hasło. Są one używane w celu ochrony Konta Użytkownika przed Nieautoryzowanym Dostępem osób trzecich.
2.Wszelkie Informacje Osobiste oraz Posty, w tym strona Profilu Użytkownika, mogą być gromadzone i używane przez innych Użytkowników.
3.W przypadku przesłania do Portalu Informacji Osobistych, mogą one zostać użyte do utrzymywania, udostępniania i udoskonalania Portalu oraz przetwarzania wszystkich wysłanych Postów.
4.Administrator nie używa adresu e-mail ani innych informacji osobistych Użytkowników do wysyłania wiadomości handlowych czy reklamowych bez ich zgody. Administrator może używać adresu e-mail do celów innych niż reklamowe lub administracyjnych (takich jak powiadamianie o istotnych zmianach w Portalu lub obsługa Użytkownika).
5.Po utworzeniu Konta Użytkownika w Portalu, niektóre informacje o Użytkowniku oraz o jego aktywności będą udostępniane innym Użytkownikom Portalu. Do informacji tych może należeć między innymi data otwarcia konta, data ostatniego logowania, wiek (o ile wybrano jego ujawnienie), województwo.
6.Wszystkie Treści Użytkownika mogą zostać ponownie rozesłane przez internet i inne kanały, mogą być oglądane przez innych Użytkowników oraz mogą stać się powszechnie dostępne w sposób wybrany przez Administratora.
7.Zarejestrowany Użytkownik może w dowolnym momencie zaktualizować lub poprawić informacje dotyczące jego osobistego profilu, preferencji poczty e-mail i ustawień prywatności.
8.Zarejestrowany Użytkownik w każdej chwili można określać, które informacje są dostępne dla innych Użytkowników, edytując swój Profil Użytkownika.
9.Użytkownik może odmówić przekazania informacji osobistych do Portalu. W takiej sytuacji nadal możesz mieć dostęp do niektórych Treści Użytkowników i przeglądać witrynę Portalu, ale świadczenie niektórych usług może być niemożliwe.
10.Przetwarzanie informacji dotyczących Użytkowników, w tym mających charakter danych osobowych, następuje zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926) i ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U z 2002 r., Nr 144, poz. 1204).
11.Skrypt portalu używa plików cookie do zbierania informacji o danym Użytkowniku.
12.Inne firmy reklamowe mogą wyświetlać reklamy w Portalu. Administrator nie udostępnia serwerom ani sieciom tych firm żadnych informacji osobistych bez zgody Użytkownika. Aby uzyskać więcej informacji na temat praktyk stosowanych przez te serwery i sieci oraz instrukcje dotyczące wycofania zgody na objęcie nimi, należy zapoznać się z ich politykami prywatności. Polityka Prywatności Portalu nie ma w tym przypadku zastosowania. Administrator nie ma możliwości kontrolowania działań innych reklamodawców czy witryn. Wszelkie dane uzyskane przez serwery reklamowe innych firm i udostępnione Portalowi są przetwarzane zgodnie z tą polityką prywatności.

W celu uzyskania informacji odnośnie polityki prywatności, przetwarzania danych osobowych Użytkowników, zmiany lub uaktualnienia uprzednio przekazanych danych Użytkownik może skontaktować się z Administratorem przy pomocy poczty eletronicznej. Adres email: kontakt@hajlo.com


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek