Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Polskie filmy i seriale
(29-08-2009 16:45) #1

Polskie filmy i seriale

Czy oglądacie POLSKIE filmy i seriale? A jeśli tak to jakie?


Dla mnie Polskie filmy i seriale są nudne poza kilkoma wyjątkami. Tak więc praktycznie ich nie oglądam.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(16-02-2015 18:23) #21

RE: Polskie filmy i seriale

Mam wrażenie, że dzięki promocji tego filmu znowu robi się głośno o tym gatunku... I chociaż spora część osób zapiera się, że to muzyka dla plebsu, to i tak zapewne tłumy zawitają do kin! Bo jednak wydaje mi się, że fajnie będzie poczuć ten klimat lat 90 i nawet w duchu ponucić stare hity Jezyk1


(23-02-2015 17:26) #22

RE: Polskie filmy i seriale

(16-02-2015 18:23)zagadka_wszechświata napisał(a):  Mam wrażenie, że dzięki promocji tego filmu znowu robi się głośno o tym gatunku... I chociaż spora część osób zapiera się, że to muzyka dla plebsu, to i tak zapewne tłumy zawitają do kin! Bo jednak wydaje mi się, że fajnie będzie poczuć ten klimat lat 90 i nawet w duchu ponucić stare hity Jezyk1
Sama sobie odpowiedziałaś, o co chodzi z tym discopolo. Wesoly Bo ta muzyka się starzeje, ale cały czas są ludzie, ktorzy słuchali jej w czasach młodości, albo i do dzisiaj - bo stancje discopolo, to nie są jakieś niszowe rozgłośnie..

Trochę dziwne, że wcześniej taki film nie powstał.


(28-02-2015 16:41) #23

RE: Polskie filmy i seriale

Przyznaje się bez bicia, że mam wielu znajomych, którzy teraz disco polo słuchają i zawsze jak z nimi się spotykam, to pierwsze co robią, to wędrują do radia żeby zmienić stację na taką gdzie leci ich muzyką. I szczerze to mi to nie przeszkadza Wesoly
A film pewnie właśnie z nimi obejrzę, bo raczej nie odpuszczą Zęby


(04-03-2015 20:30) #24

RE: Polskie filmy i seriale

Mało kto słucha discopolo na codzień. Jednak na imprezach to jest najlepsza opcja muzyczna, bo każdy się przy tym dobrze bawi. Film też utrzymał dobry klimat. Świetnie się bawiliśmy. Wesoly


(12-03-2015 18:19) #25

RE: Polskie filmy i seriale

(04-03-2015 20:30)Aisha napisał(a):  Mało kto słucha discopolo na codzień. Jednak na imprezach to jest najlepsza opcja muzyczna, bo każdy się przy tym dobrze bawi. Film też utrzymał dobry klimat. Świetnie się bawiliśmy. Wesoly


Ja też się bardzo dobrze bawiłam na tym filmie! Bo właśnie wyłapywaliśmy ze znajomymi takie drobiazgi z filmu, które nas maksymalnie rozbawiały!
A do tego jeszcze jak przypomniały nam się stare dobre hity, to całą drogę do domu sobie nuciliśmy Oczko


(07-09-2015 11:37) #26

RE: Polskie filmy i seriale

A idzie ktoś na film "Karbala"? Polski i wojenny film, ale zapowiada się lepiej niz myślałem. Można też poczytać wcześniej o samej bitwie o City Hall w Karbali. To całkiem tajemnicza sprawa. Wesoly


(29-09-2015 15:27) #27

RE: Polskie filmy i seriale

Karbala najlepszy polski film wojenny ever. Świetna rola Topy, normalnie czułam ten jego pot na plecach...


(05-11-2015 17:25) #28

RE: Polskie filmy i seriale

Ja z polskich to teraz na Listy do M2 czekam! Już w następnym tygodniu! <3 Ktoś się wybiera?


(09-11-2015 15:38) #29

RE: Polskie filmy i seriale

(05-11-2015 17:25)ancyk napisał(a):  Ja z polskich to teraz na Listy do M2 czekam! Już w następnym tygodniu! <3 Ktoś się wybiera?

Ja się wybieram! Wesoly jeszcze teraz odświeżyłam sobie jedynkę i tym bardziej nie mogę się doczekać Wesoly


(09-11-2015 17:05) #30

RE: Polskie filmy i seriale

Oglądałam w sobotę jedynkę, bo akurat leciała w TVN Wesoly Chyba specjalnie przed premierą dwójki puścili Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek