Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Polskie filmy i seriale
(29-08-2009 16:45) #1

Polskie filmy i seriale

Czy oglądacie POLSKIE filmy i seriale? A jeśli tak to jakie?


Dla mnie Polskie filmy i seriale są nudne poza kilkoma wyjątkami. Tak więc praktycznie ich nie oglądam.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(12-02-2016 16:36) #41

RE: Polskie filmy i seriale

Byłam wczoraj z koleżanką na Planecie Singli, super film na babski wieczór, dawno sie juz tak nie uśmiałyśmy Wesoly Bardzo pozytywny i bardzo fajnie zrobiony, ładne zdjęcia, wpadająca w ucho muzyka. Wątek z randkowaniem bardzo współczesny, wiele z naszych znajomych tak sie poznaje Wesoly


(01-03-2016 13:25) #42

RE: Polskie filmy i seriale

(12-02-2016 16:36)Lunnia napisał(a):  Byłam wczoraj z koleżanką na Planecie Singli, super film na babski wieczór, dawno sie juz tak nie uśmiałyśmy Wesoly Bardzo pozytywny i bardzo fajnie zrobiony, ładne zdjęcia, wpadająca w ucho muzyka. Wątek z randkowaniem bardzo współczesny, wiele z naszych znajomych tak sie poznaje Wesoly
Też znam dwie takie pary Oczko i kilka sób, które koryzsta z Tinderka, cyzli filmowej planety singli. Wszystko jest ślicznie dopracowane w tym filmie, łącznie z muzyką. Widzieliście teledysk?


(02-03-2016 21:01) #43

RE: Polskie filmy i seriale

(01-03-2016 13:25)Halinka napisał(a):  Wszystko jest ślicznie dopracowane w tym filmie, łącznie z muzyką. Widzieliście teledysk?

Widziałam, widziałam.
Bardzo przypadła mi do gustu ta pioseneczka, idealna na budzik.




Generalnie muzyka w filmie bardzo dobrze dobrana. Szczególnie zaskoczyła mnie piosenka Grzeszczak, ale idealnie pasowała w tej scenie w samolocie. Wesoly


(11-03-2016 11:28) #44

RE: Polskie filmy i seriale

(02-03-2016 21:01)Aisha napisał(a):  
(01-03-2016 13:25)Halinka napisał(a):  Wszystko jest ślicznie dopracowane w tym filmie, łącznie z muzyką. Widzieliście teledysk?

Widziałam, widziałam.
Bardzo przypadła mi do gustu ta pioseneczka, idealna na budzik.




Generalnie muzyka w filmie bardzo dobrze dobrana. Szczególnie zaskoczyła mnie piosenka Grzeszczak, ale idealnie pasowała w tej scenie w samolocie. Wesoly


Więdłocha spoko, film taki-sam-jak-wszystkie!!!! Listy do M w n-tej odsłonie Wesoly robi się mdło z tymi polskimi komedyjkami Wesoly


(12-03-2016 21:47) #45

RE: Polskie filmy i seriale

O a mi piosenka umknęła, skupiłam sie na przeróbce GrechutyWesoly Bardzo ładna wpada w ucho Wesoly


(15-03-2016 10:32) #46

RE: Polskie filmy i seriale

(10-02-2016 03:31)Bajlando napisał(a):  Kiedyś się oglądało Na Wspólnej, Ta miłość, i te sprawy Wesoly ale człowiek wraz z wiekiem dorasta i chyba coraz mniej czasu się na takie rzeczy po prostu ma. Wesoly
Wybacz ja powyższych nigdy nie oglądałam. Klan jak bylam u babci co najwyżej Zęby
Planeta singli zgodnie z oczekiwaniami po trailerze najlepsza kom-rom od lat. Jestem ciekawa co się będize dizało dalej w tym gatunku, teraz wesżło 7 rzeczy, ale dwie kolezanki były i totalnie zawiedzione wróciły. Jedna powiedziaął nawet, ze moge gdyby nie Listy do m i Planeta singli, to miałoby to szanse się podobać, ale przy takiej konkurencji wymięka totalnie.


(29-03-2016 15:52) #47

RE: Polskie filmy i seriale

Pamiętacie polską komedię Kogel Mogel ? super jest :-).


(29-03-2016 19:25) #48

RE: Polskie filmy i seriale

Znudziła mi się po czterdziestym razie. Wesoly


(04-04-2016 13:31) #49

RE: Polskie filmy i seriale

Nie jestem wyrafinowany i nie wstydzę się, że oglądam Na Wspólnej i Ojca Mateusza. W sam na wyluzowanie się po pracy Chytry
Lubię też komedie, wiec jak znacie jakieś godne polecenie, to podawajcie tytuły.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2017 13:19 przez soccer.)

(05-04-2016 17:28) #50

RE: Polskie filmy i seriale

Miodowe lata są dobre.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek