Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPomóż dzieciom na święta !
(17-11-2016 16:07) #1

Pomóż dzieciom na święta !

Witam serdecznie,
To będzie małe zaproszenie o charakterze non profit. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję oferuje działaczom charytatywnym udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą programy związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy zaplanowano w rejonie Katowic, jednak wszystkie posiłki i hotel i bilety za transport także pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie da rady brać udział w zajęciach w najbliższej odsłonie programu, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się co pół roku.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek