Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPomoc Fundacji domu dziecka
(08-11-2016 23:00) #1

Pomoc Fundacji domu dziecka

Witam wszystkich,
To będzie aktualne ogłoszenie o charakterze non profit. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W przeszłości szkolenia otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że zgłaszano niesamowicie oryginalne dokonania charytatywne: od remontów świetlic przez wymianę międzynarodową po leczenie i rehabilitację. Nie wyłącznie przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeżeli jakiś aktywista NGO nie zdąży przesłać swojej kandydatury w obecnej edycji akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek