Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Pomysł na prezent
(31-07-2017 11:38) #1

Pomysł na prezent

Hej
Za tydzień zbliżają się imieniny babci i wypada coś dać tylko, że nie mam pomysłu. Wcześniejsze moje prezenty dla innych nie były trafione. Po prostu nie umiem wybierać upominków. Myślałam nad kupnem jakiegoś medalika z https://www.murrano.pl/ czy to zbyt oklepane?

Macie jakieś propozycje?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2017 13:10 przez bumbumbum.)

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(30-03-2018 15:52) #21

RE: Pomysł na prezent

Biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent. Babcia na pewno się ucieszy! Rzuć okiem na propozycje dostępne na stronie http://ika-biernat.pl/ . Jestem pewna, że ich propozycje autorskiej biżuterii spodobają się każdemu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2018 15:56 przez tola.)

(04-04-2018 14:27) #22

RE: Pomysł na prezent

Zawsze sprawdzonym prezentem jest kalendarz. Może to być kalendarz scienny albo kalendarz książkowy. Ciekawe propozycje kalendarzy znajdują się na stronie producenta - zobacz ofertę producenta


(06-04-2018 17:17) #23

RE: Pomysł na prezent

Ciężko na podstawie tego co przedstawiono powyżej, cokolwiek sensownego powiedzieć. Brakuje kilku ważnych sugestii oraz kwestii.


Chcemy, aby coś miało sens, tylko wtedy, gdy jest nam to na rękę.

(09-04-2018 18:27) #24

RE: Pomysł na prezent

Odpowiedni prezent to często bardzo duży kłopot. Na szczęście takie tematy często potrafią podsunąć coś ciekawego.


Postęp ludzkości przebiega wolno, ale równomiernie.

(09-04-2018 21:54) #25

RE: Pomysł na prezent

Trudno rozwiązać taki problem. Myślę, że mało kto tutaj posiada odpowiednią wiedzę.


jest w tym coś uroczystego i słusznego, gdy człowiek stawia na kartce literę po literze, powoli i spokojnie, zamiast tańczyć palcami po klawiaturze

(06-05-2018 19:47) #26

RE: Pomysł na prezent

Fajnym, eleganckim, nieoklepanym pomysłem na prezent jest coś do salonu lub sypialni. Ostatnio na parapetówkę kupiłam dwie fajne lampki stołowe z https://www.jabglass.pl. Właściciele mieszkania byli strasznie zadowoleni Wesoly



(18-06-2018 14:04) #28

RE: Pomysł na prezent

A może jakieś małe zwierzątko? Tu jest np. napisane ile kosztuje szynszyla Oczko Warto się temu bliżej przyjrzeć Oczko


Międzyludzkie stosunki zatruwa pewien bolesny błąd

(19-06-2018 18:19) #29

RE: Pomysł na prezent

Możesz wykupić na prezent zabieg w salonie kosmetycznym. Myślę, że będzie to dobry pomysł.[/align]


(20-06-2018 14:48) #30

RE: Pomysł na prezent

A może jakąś książkę sprezentuj, to zawsze jest dobry pomysł jak się trafi z tytułem ponieważ dająć komuś książkę dajesz nie tylko materialną rzecz ale też swoistą ideę albo historie a to coś więcej. No a do tego warto dorzucić jakieś słodkości, np kosz podarunkowy albo coś w tym rodzaju bo to też sprawia radość i w ten sposób dajemy komuś wrażenia na prezent





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek