Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPomysł na własny biznes
(24-05-2016 15:08) #1

Pomysł na własny biznes

Cześć wszystkim!
Właśnie się zastnawiam nad rozkręceniem własnej firmy. Dość mam pracy, która zarabia na innych. Obserwowałem co dzieje się na rynku w budownictwie. Póki UE daje PL jeszcze pieniądze na to, aby miasta się rozbudowywały lub rewitalizowały to moim zdaniem warto skorzystać. Dlatego właśnie postanowiłem założyć własną firmę, która będzie zajmować się sprzedawaniem, wypożyczaniem oraz serwisowaniem maszyn typu: http://www.riwalpoland.pl/pl/wynajem/pod...lektryczne Wierzę, że jeśli w pełni się zaangażuję to osiągnę sukces. A Wy jakie macie pomysły na biznes? Śledzicie lokalne rynki czy o szerszym zasięgu?


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(01-06-2017 10:35) #21

RE: Pomysł na własny biznes

Dobre są nieruchomości i ewentualny wynajem. To się zawsze zwraca, trzeba trochę na początku powalczyć ale z czasem na pewno warto Wesoly.


(18-06-2017 20:18) #22

RE: Pomysł na własny biznes

Na nieruchomości, to potrzeba mnóstwo kasy a mówimy o osobach początkujących w biznesie. Pomysł trzeba mieć własny, wtedy są szanse na powodzenie. Ja od roku prowadzę swój własny biznes. A niedawno odkryłem program https://afaktury.pl/ i niesamoicie ułatwia mi on pracę. Można przetestowac bezpłatnie i samemu się o tym przekonać. Jest przydatny w każdego rodzaju działalności.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek