Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPomysł na własny biznes
(24-05-2016 15:08) #1

Pomysł na własny biznes

Cześć wszystkim!
Właśnie się zastnawiam nad rozkręceniem własnej firmy. Dość mam pracy, która zarabia na innych. Obserwowałem co dzieje się na rynku w budownictwie. Póki UE daje PL jeszcze pieniądze na to, aby miasta się rozbudowywały lub rewitalizowały to moim zdaniem warto skorzystać. Dlatego właśnie postanowiłem założyć własną firmę, która będzie zajmować się sprzedawaniem, wypożyczaniem oraz serwisowaniem maszyn typu: http://www.riwalpoland.pl/pl/wynajem/pod...lektryczne Wierzę, że jeśli w pełni się zaangażuję to osiągnę sukces. A Wy jakie macie pomysły na biznes? Śledzicie lokalne rynki czy o szerszym zasięgu?


Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(13-04-2018 14:11) #41

RE: Pomysł na własny biznes

moim zdaniem dobry pomysł to jedno, ale tak na prawdę bardzo ważne w prowadzeniu biznesu jest samozaparcie i motywacja. Tutaj trzeba samodzielnie zdobywać klientów i dbać o ich obsługę. Sama też bardzo długo nie miałam pieniędzy na start, dopiero dziwnym trafem gdy akurat starałam się o dofinansowanie z pup to dostałam pokaźny zachowek. Teraz 3 rok mam firmę i jakoś się kręci. Kokosów nie zarabiam ale to w dużej mierze jest wina mojego lenistwa.


(22-04-2018 21:14) #42

RE: Pomysł na własny biznes

W takiej firmie dobrze sprawdza się oprogramowanie dzięki któremu właściciel może mobilnie zarządzać każdym działem, ponadto systemy takie jak te https://erpnav.pl/wdrozenie-systemu-erp-micr osoft-dynamics-nav/ wyręczają pracowników dzięki automatycznemu wykonywaniu wielu funkcji.


(24-04-2018 14:45) #43

RE: Pomysł na własny biznes

Powiedziałbym Wam co robię Zęby Jednak konkurencja nie śpi Zęby


(25-04-2018 20:38) #44

RE: Pomysł na własny biznes

Nie posiadam żadnych szczegółowych informacji w tej dziedzinie. Nie jestem w stanie tutaj niestety pomóc.


Podobno najłatwiej steruje się latwcem jednolinkowym. Nieprawda. Mężczyzną[/i]

(19-05-2018 15:58) #45

RE: Pomysł na własny biznes

Żeby wszystko miało sens trzeba wszelkie działania dobrze przemyśleć. Przykładowo, jeżeli chcemy zatrudnić jakąś większą ilość osób to żeby proces komunikacji były naprawdę zadowalający to warto skorzystać z programu jakim jest elektroniczny obieg dokumentów. Jakiś czas temu taką możliwość zauważyłam, że oferuje firma http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny...dokumentow . Myślę, że warto z tą opcją bliżej zapoznać się ponieważ dzięki niej działanie w firmie będzie naprawdę efektywniejsze.


(23-06-2018 21:14) #46

RE: Pomysł na własny biznes

Chodzę po forach i szukam pomysłu na fajny biznes. Jak na razie na 1 miejscu u mnie jest otworzenie sklepu z dużymi workami, w których można przewozić żywność. Na rynku widnieje mało takich firm, jedną przewodzącą jest https://bratpol.pl/portfolio/big-bagi/ lecz chciałabym nawiązać z nimi współpracę. Co o tym myślicie?


(29-06-2018 13:30) #47

RE: Pomysł na własny biznes

Jeżeli chcesz prowadzić firmę to pomyśl o dobrej ochronie jaką jest http://www.akodosecurity.pl/e-monitoring/ z usługą e monitoringu, nie tylko do ochrony obiektu ale również do śledzenia poczynań pracowników, dzięki tej usłudzie jaką jest e monitoring będziesz wiedział zawsze co się dzieje w firmie.


(11-07-2018 01:40) #48

RE: Pomysł na własny biznes

Uważam, że firma sprzątająca to dobry, trafiony pomysł na biznes. Na takie usługi zawsze będzie popyt, takie biznesy dobrze prosperują zazwyczaj i dochody są wysokie, jak się oferuje kompleksowe usługi. Jeśli ktoś
Was zdecydowałby się na taką działalność, to podaję namiary na urządzenia sprzątające typu szorowarki do podłóg, zamiatarki itp. Firma Hako ma bardzo duży wybór maszyn czyszczących do sprzedania, jest też serwis, można wziąć sprzęt zastępczy na czas naprawy, jak urządzenie ulegnie awarii.


(11-09-2018 18:13) #49

RE: Pomysł na własny biznes

Wydaje mi się, że akurat pomysł na biznes trzeba znaleźć samemu. Nikt tak naprawdę za nas nie wymyśli czegoś fajnego, bo jakby tak było to sam by się za to wziął Zęby Moim zdaniem jednak sukces w każdej branży zależy od jakości naszych wyrobów. Ja kilka miesięcy w celu jej poprawy zdecydowałem się na skorzystanie z oferty na stronie https://www.zamac.pl/oferta/ceramika-tec...niotrwala/ i szczerze mogę powiedzieć, że firma jest naprawdę godna polecenia. Ich produkty pod względem jakości są najlepszymi z jakimi do tej pory miałem do czynienia


(27-11-2018 13:18) #50

RE: Pomysł na własny biznes

Food trucki są teraz bardzo modne i się super sprawdzają. Przestały być tylko tanim niezdrowym jedzeniem. Taka odpowiednio przygotowaną przyczepę kupisz tutaj https://mmgastro.pl/kategoria/produkty/6...ronomiczne . Zawsze możesz też otworzyć z tym samym jedzeniem jeszcze lokal.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek