Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Poprawianie urody
(25-07-2010 20:36) #1

Poprawianie urody

Czy macie w sobie coś co z chęcią byście zmieniły, zoperowały? Czy zrobiłyście to dlatego by poczuć się lepiej? Czy powiększyłybyście sobie piersi po to by podobać się chłopakom? Czy zrobiłybyście sobie zastrzyki z botoksu by ukryć zmarszczki? Zapraszam do dyskusji.


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(13-12-2017 14:20) #11

RE: Poprawianie urody

Uważam, że poprawianie mankamentów urody to nic złego oczywiście nie mówię tu o operacjach plastycznych ale raczej o zabiegach z użyciem laserów i innych nowoczesnych technologii. Wazne aby sprzęt był sprawdzonej jakości jak tutaj rf frakcyjny mikroigłowy


(25-01-2018 08:54) #12

RE: Poprawianie urody

Nie jestem zdania,że jest to coś złego.Zauwazyłem,że ludzie, którzy tak narzekają na poprawianie urody są jeszcze młodzi Jednak jak człowiek się starzeje to kiepsko znosi zmiany na jego twarzy i niekoniecznie musi się mu podobać to co widzi.W takim przypadku skorzystanie z usług medycyny estetycznej nie jest niczym złym....

Tak poza tym takie implanty w piersiach wcale nie muszą wyglądać sztucznie:
http://www.modoweinspiracje.pl/2017/11/2...rny-biust/

można uzyskac całkiem naturalny kształt....


(30-01-2018 20:46) #13

RE: Poprawianie urody

Ja uwielbiam wizyty u kosmetyczki- zawsze profesjonalnie stylizuje paznokcie i zawsze mam modny wzór.


(09-04-2018 23:44) #14

RE: Poprawianie urody

Jeszcze parę miesięcy temu chciałam się wybrać na jakiś zabieg by zlikwidować rozstępy na brzuchu, bo są okropne, świeże, czerwone Smutek Ale znajoma poleciła mi olejek Bio-Oil - specjalistyczny preparat przebadany klinicznie z fajnym skladem: olejek z rozmarynu, lawendy, rumianku, wit A i E. Olejek nawilża ciało, a co najważniejsze po 2 tyg stosowania zauważyłam jjż że rozstępy są mniej widoczne, tzn zmieniły ciut kolor z czerwonego na róóżowy Wesoly Jaeśli tak dalej będzie, to w ogole zapomnę o jakimkolwiek zabiegu Wesoly


(19-06-2018 18:24) #15

RE: Poprawianie urody

Powinno się operować tylko to, co wygląda źle. Chętnie poddałabym się zabiegowi odchudzającemu- czy są takie?


(25-07-2018 09:54) #16

RE: Poprawianie urody

Zależy co chcesz konkretnie poprawić. Są dostępne metody, którymi można poprawić urodę w sposób nieinwazyjny. Przykładowo, wiele Pań korzysta z modelowania sylwetki urządzeniem dostępnym w tej klinice: http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/allia...ermologie/ , które wyposażone jest w specjalne zmotoryzowane głowice. Efekty są zauważalne już po 3 zabiegach, a osiągalna redukcja w obwodzie to 3,6 centymetra. Można nie tylko szybko stracić zbędne centymetry ale też usunąć obrzęki, cellulit, poprawić jędrność skóry.


(26-07-2018 22:38) #17

RE: Poprawianie urody

Ja bym chętnie wymieniła się z kimś moimi piersiami... Po trzech ciążach nic mi już nie pozostało, jak szukać pomocy na stronach jak https://wieksze-piersi.com.pl/bezoperacy...-dzialaja/ Moje szczęście, że niektóre z tych porad na prawdę nieźle działają Zęby


(14-08-2018 13:10) #18

RE: Poprawianie urody

Metod poprawiania urody jest bardzo wiele, jedną jaką znam jest depilacja laserowa, jak wiadomo same zabiegi są bardzo drogie, dlatego można za kila stówek kupić domowy depilator który rozwiąże nasza problemy z włoskami. Oczywiści trzeba odpowiednio wybrać taki sprzęt, lecz z pomocą przychodzą nam strony internetowe i różnego typu rankingi, mój ulubiony znajduje się tutaj i mogę go szczególnie polecić, bo sprawdza się!.


(03-09-2018 13:21) #19

RE: Poprawianie urody

Coś co bym na pewno usunęła jest odrastający "kobiecy wąsik". Moja koleżanka wybrała się na depilację laserową i bardzo sobie ją chwali. Po wąsiku nawet śladu! Wesoly

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 13:22 przez mariatykar.)

(25-10-2018 20:39) #20

RE: Poprawianie urody

Oj tak depilacja laserowa zdecydowanie super opcja. Ja wykonywalam ja w Bienkowscy Clinic w Czestochowie i ciesze sie ogromnie, ze problem z depilacja i woskiem mam juz za soba. Mega oszczednosc czasu i sil Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek