Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Porady seksuologa (16+)
(01-10-2010 10:46) #1

Porady seksuologa (16+)

(...) Mam 23 lata, jestem gejem i chciałbym spróbować seksu przez komputer. Niestety mój pecet ma jedynie gniazda typu żeńskiego, a stosunki heteroseksualne mi nie odpowiadają. Czy jest na to jakaś rada?
Proponuję dokupić kartę rozszerzeń I/O z gniazdami typu męskiego. Proszę jedynie pamiętać o dopasowaniu rozmiaru gniazd do posiadanego kabelka.

Doktorku! Wiesz, mam dziewczynę, no i wiesz, robimy to i tamto Wesoly), ale he, he, wiesz no, ona mówi mi, że jestem za szybki Smutek(... Mam modem, no, tego, Sportka 33 Kb, może gdy go zamienię na 2400, to pomoże???
Drogi czytelniku. Nawet modem 33 600 potrafi pracować z prędkością 2400, wszystko zależy od koncentracji i dobrych chęci. Jeśli nic nie pomaga, zawsze można też zmniejszyć prędkość transmisji portu szeregowego.

Drogi panie doktorze. Kiedy uprawiam cyberseks, modem ciągle zrywa połączenie z serwerem. Czy to się właśnie nazywa stosunek przerywany? Jeśli tak, zdecydowanie mi się to nie podoba. Jak temu zaradzić?
Proszę napisać list do TP SA, w którym stwierdza pan, że jakość linii telefonicznej powoduje u pana nie zrównoważenie emocjonalne. Może to pomoże.

(...) Ostatnio podczas "seksowania" przez IRC dziewczyna powiedziała mi, że mam słaby routing. Czy mam z tego powodu popaść w kompleksy i czy jest na to jakaś (w miarę tania) rada?
Obawiam się, drogi czytelniku, że jedyne, co ci pozostało, to dokupić router wspomagający. Nie będzie on może aż tak dobry jak wbudowany, ale życie bywa czasem brutalne.

To straszne! Mam PC-ta, a moja sympatia ma Amigę i mówi mi, że jesteśmy niekompatybilni... Czy to znaczy, że nie możemy już ze sobą chodzić?
Zainstaluj na swoim pececie emulator Amigi UAE albo, w ostateczności, na Amidze koleżanki emulator PC-Task (z tym że wtedy ona będzie mogła chodzić z innymi "kloniarzami", a nie tylko z tobą).

Jak zabezpieczyć się przed wirusem HIV przy uprawianiu seksu przez Internet?
"Załóż gumę na instrument" (tzn. na joystick). A najlepiej zainstaluj najnowszą wersję (bodajże 3,2) pakietu shareware AIDS Antivirus Pro. Tylko proszę nie zapomnieć o zarejestrowaniu programu, gdyż wersja Demo działa tylko 30 dni.

Szanowny panie doktorze. Planuje poślubić przez Internet mężczyznę, mieszka w Stanach Zjednoczonych. Chciałabym wiedzieć, czy istnieją internetowe Urzędy Stanu Cywilnego, które mogą nam udzielić ślubu? I czy przesłanie obrączki przez modem będzie ode mnie wymagało więcej niż 1 minuty na linii (pan doktor na pewno wie, jak drogie są rozmowy telefoniczne z USA).
Proponuję zajrzeć pod adres http://www.online-weddings.com. Tam na pewno znajdzie pani wszystkie konieczne informacje. Proszę jedynie uważać, aby modem nie zerwał połączenia podczas ceremonii. Na taką okazję polecam linie ISDN. Koszty połączeń, niestety, są wysokie, dlatego nie zazdroszczę państwu rachunku po nocy poślubnej.

Mam Pentium 200 MHz z MMX, a mój kolega ma 386 SX 25 MHz, a dziewczyny i tak wolą jego . Dlaczego???
Nie liczy się wielkość, ale jakość. Naucz się lepiej wykorzystywać to co masz, a zapewne i ciebie pokochają.

Mam ogromny problem! Miesiąc temu poznałem na IRC wspaniałą dziewczynę. Jest ciepła, kochająca, uczuciowa, świetnie nam się rozmawia, zakochałem się w niej! Jest tylko jeden szkopuł - okazało się, że w rzeczywistości jest chłopakiem... Czy to oznacza, że jestem gejem? Co mam robić?
Obawiam się, że to pytanie wykracza poza zakres algorytmu CYBER-seksuolo...
Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się ze sprzedawcą.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek