Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Poszukiwany darmowy hosting pod forum.
(13-11-2010 00:14) #1

Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

Witam.
Poszukuje darmowego lecz w miarę dobrego hostingu na forum.
Zastanawiam się nad jun.pl co o tym myślicie ??.
Zgłaszajcie też własne propozycje co do hostingów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2011 13:28 przez Uncle.)

(19-01-2011 13:17) #2

RE: Poszukiwany darmowy transfer na forum.

(13-11-2010 00:14)english-man napisał(a):  Poszukuje darmowego lecz w miarę dobrego hostingu na forum.

Obawiam się, że możesz się rozczarować. Każdy darmowy hosting ma jakieś wady mniejsze lub większe. Jedyne co mogę polecić to cba.pl lub ugu.pl. Na pewno odpuść sobie yoyo.pl - strasznie szfankuje


(21-01-2011 10:53) #3

RE: Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

Portero.
Dzięki za odpowiedź Wesoly.
Ale już mam hosting na cba.pl Wesoly.


(30-05-2017 16:01) #4

RE: Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

Coś takiego ma sens jedynie przy zabawie w tworzenie stron.
Hosting www musi działać solidnie i być niezawodny, a tego żadna darmówka ci nie zapewni.
Nie lepiej wydać kilka dyszek i mieć normalną usługę?



(28-08-2017 18:23) #6

RE: Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

Za darmo to za dużych możliwości mieć nie będziesz. Warto zainwestować choć minimalne pieniądze i kupić sobie tanią domenę i serwer. Jak kupisz ją tutaj https://www.iq.pl/oferta/hosting/poczta-pro/ to przy okazji możesz ogarnać jakiś tani hosting. To jest dobre dla początkujących, więc na pewno sobie poradzisz.


(24-11-2017 22:18) #7

RE: Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

Zastanawiam się, jak to jest właśnie z tymi serwerami i bezpieczeństwem danych. Rozumiem, że pod forum jakoś, to przejdzie, ale jeśli mamy firmę i obracamy dużą ilością danych, to czy nie lepiej wstawić swój serwer do jakiegoś dobrze zabezpieczonego centrum danych. Ostatnio czytałam, że https://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-da...awa-piekna jest jednym z najbardziej znanych. Dane są chronieone przez nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a serwerownie spełniają najwyższe normy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2017 22:18 przez czarnalidia78.)

(03-12-2017 00:00) #8

RE: Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

Jest wiele firm które mają hosting w cenie kilku złotych miesięcznie.


(26-06-2018 12:37) #9

RE: Poszukiwany darmowy hosting pod forum.

A nie uważacie, że dobrym pomysłem byłoby popytanie w tym temacie znajomych? Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie Oczko


Myślę sobie, że ludzie odchodzą, ale nasze relacje z nimi zostają. Trwają dalej i wciąż się zmieniają.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek