Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Powody rozwodów i rozstań
(14-12-2010 12:26) #1

Powody rozwodów i rozstań

Powody rozwodów i rozstań podawane przez kobiety (niektóre naprawdę super):
- Nie pozwalał mi dotykać swojego radia w samochodzie.
- Wyłysiał w wieku 18 lat.
- Uroił sobie, że ma raka i umiera (zgolił głowę, aby mu wszyscy wierzyli).
- Nie szukał pracy, bo uważał, że zasługuje na posadę dyrektora ( nawet nie skończył zawodówki).
- Kiedys go złapałam, jak malował się moja szminka!
- Największy komplement w jego ustach to: Może być...
- Uważał, że nie ma po co pisać do mnie smsów bo i tak wszystkie sa podobne.
- Jak zaczynałam go całować, to on drętwiał i wypychał mój język, jakby się dusił.
- Wmówił sobie, że ma chora nogę i kulał cały czas.
- Jak szedł do kibla, zostawiał drzwi otwarte, żeby wszyscy słyszeli, że boli go żoładek.
- Sporzadził listę moich wad i poczynań raz i ciagle ja uzupełniał oraz serwował ja w całosci co jakis czas z byle powodu.
- Uwielbiał ser żółty. Oczywiscie nie jest to wada, ale kupować go na tony,
po czym i tak zeschnięty wyrzucałam do kosza. Kiedy robiłam mu wymówki o tym
serze, że jest splesniały mówił, że on go jeszcze zje, czego nie robił.
Kiedys otwieram lodówkę - patrzę 2 kilo sera żółtego!! Oszalałam i pytam po co tyle kupił, a on na to: "Bo była promocja".
- Przed gwiazdka bylismy w sklepie i pytał, który z dwóch perfum mi się podoba, wskazany przeze mnie dostała mamusia, a ja ten drugi.
- Nigdzie nie chodzilismy, bo on nie miał nigdy kasy, raz mnie zabrał na dyske w walentynki, kupił po piwie, chciałam odstawić - nie pozwolił ale
na następne już nie miał i się bujalismy jak dwa żebraki.
- Nie pozwolił mi wchodzić do auta w butach dopóki ich nie wytrzepałam - musiałam pokazywać podeszwy, że czyste.
- Spontana w namiętnosci nie było: całujemy się, szał ciał itp., a on wstaje
wiesza bluzę na wieszak, do szafy. Znów namiętnosć, on wstaje wiesza koszulkę na wieszaku, spodnie składa w kostkę, straszne.
- Nazywał samochód swoja lepsza połowe, ja byłam ta gorsza.
- Zdradzał i zarażał mnie chorobami wenerycznymi.
- Zdarzało mu się chodzić 2, 3 dni w jednych majtkach twierdzac, że nie brudza się tak, jak kobiecie.
- Wyżerał dziecku mleko w proszku, jogurty i serki.
- Jak raz zerwalismy, to kazał mi oddać wszystkie rzeczy, które dostałam od niego i wyliczył koszty chodzenia do pubu, przyjazdów do mnie.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek