Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPoznaj listę portali, z których nie wypiszesz się tak łatwo
(15-06-2011 13:42) #1

Poznaj listę portali, z których nie wypiszesz się tak łatwo

Cytat:Strona internetowa AccountKiller to nie tylko długa lista portali i innych miejsc w sieci, z których "wypisanie się" jest łatwe oraz trudne lub wręcz niemożliwe - znajdziecie na niej również instrukcje i odnośniki umożliwiające usunąć konto jednym kliknięciem myszki.

Nie wszystkie portale internetowe oferują możliwość łatwego i szybkiego usunięcia założonego wcześniej na nich konta. W części z nich jest to prawie niemożliwe bez wcześniejszego wysłania tuzina wiadomości elektronicznych i "wiszenia" przez godziny na słuchawce infolinii. Twórcy AccountKillera postanowili zebrać je wszystkie w jedno miejsce, oznaczyć kolorem przyjazność użytkownikowi oraz pomóc w jak najsprawniejszym usunięciu z nich naszego cyfrowego "ja".

Powstała w ten sposób lista ponad 150 mniej lub bardziej popularnych stron internetowych, których kolor tła powinien dać nam do myślenia w trakcie zakładania na nich konta (dla większości z nas i tak jest już za późno...). Kolorem białym zostały oznaczone przyjazne użytkownikom portale, szarym te, z którymi będziemy mieli mały problem, zaś czarnym strony, z których usług nie zrezygnujemy bez stoczenia kilku rund na ringu.

Czytelników zainteresowanych barwami Facebooka, Gmaila i Skype'a zapraszam na tę stronę.

Wśród najpopularniejszych serwisów oznaczonych kolorem czarnym znalazł się Skype z 600 mln użytkowników oraz iTunes i Habbo mające ich po 200 mln. Jeśli posiadamy konta w tych serwisach, ich usunięcie będzie stanowiło nie lada wyczyn. Nieco łatwiej będzie w przypadku Facebooka (640 mln użytkowników) i Twittera (200 mln użytkowników) - oba serwisy zostały oznaczone kolorem szarym. Z kolei usunięcie kont z Hotmail / Live, Microsoft Live, Windows Live, MSN / Messenger (po 370 mln użytkowników) czy Google i Gmail (po 200 mln użytkowników) nie powinno stanowić problemu - serwisy zostały oznaczone kolorem białym. (przyp. red. tech.wp.pl).

[źródło http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Pozn...&_ticrsn=3 ]

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek