Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Praca dla mnie
(13-12-2017 17:52) #1

Praca dla mnie

Hejka! Zacząłem studia i chciałem sobie popracować. Studiuję online, więc mogę to robić wtedy, kiedy tylko chce. Co polecicie?



(18-12-2017 12:16) #3

RE: Praca dla mnie

Zależy w czym chcesz pracować. Nie wiem, jakie masz zainteresowania, więc ciężko mi zgadywać, co byłoby dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Jedyne, co mogę Ci polecić w tej chwili, to dealer BMW, który poszukuje osób na stanowisko doradcy klienta oraz technika. Na stronie http://www.praca-dealerbmw.pl/ znajdziesz dokładne oferty pracy w Twojej okolicy i będziesz mógł złożyć CV. Moim zdaniem warto tam zajrzeć, ponieważ przy odrobinie szczęścia możesz sensownie się ustawić Wesoly



(24-12-2017 11:53) #5

RE: Praca dla mnie

Jak wyglądają takie studia online? Jakie warunki trzeba spełnić by na takie się dostać ewentualnie czy trzeba zjawiać się osobiście by zaliczać egzaminy?


Dla pewnego rodzaju ludzi miłość zaczyna się od czegoś zupełnie drobnego, od głupstwa. Albo nie zaczyna się wcale.

(01-06-2018 10:33) #6

RE: Praca dla mnie

(13-12-2017 17:52)Tapkark napisał(a):  Hejka! Zacząłem studia i chciałem sobie popracować. Studiuję online, więc mogę to robić wtedy, kiedy tylko chce. Co polecicie?

Napisz trochę więcej informacji o sobie. Wtedy dopiero będziemy mogli Ci doradzić czym będziesz mógł się zajmować:
czy już pracowałeś
jakei są Twoje umiejętności?
Czy masz jakieś doświadczenie?

Najlepiej będzie zgłosić się do agencji pracy tymczasowej. Pośrednicza pomiędzy pracownikami i pracodawcami i pomagają w znalezieniu pracy, która nie będzie kolidowała z zajęciami na studiach:
http://www.inwemer.pl/oferta/pracownicy-tymczasowi

Daję kontakt.


(08-06-2018 13:56) #7

RE: Praca dla mnie

a co studiujesz? będzie łatwiej doradzić Wesoly


(20-06-2018 14:53) #8

RE: Praca dla mnie

(13-12-2017 17:52)Tapkark napisał(a):  Hejka! Zacząłem studia i chciałem sobie popracować. Studiuję online, więc mogę to robić wtedy, kiedy tylko chce. Co polecicie?

Hmm może zacznij od wożenia pizzy?


(26-10-2018 12:11) #9

RE: Praca dla mnie

Wszystko zleży od tego ile czasu chcesz poświęcić na pracę. W końcu studiując nie jest to takie łatwe. Może jakaś praca tymczasowa byłaby odpowiednia? Śmiało zerknij sobie na ofertę ze stronki: https://pl.gigroup.com/pracodawcy/praca-tymczasowa/ Kierują oni swoje usługi zarówno do pracodawców jak i pracowników, więc na pewno uda Ci się dowiedzieć czegoś konkretnego, a może i znaleźć odpowiednią ofertę. Ja dzięki nim pracuję na wymarzonym stanowisku i czuję, że naprawdę spełniam się w tym, co robię.


(30-10-2018 17:05) #10

RE: Praca dla mnie

Kierowca taksówki, to ciebie interesuje?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek