Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Praca w kinie
(13-10-2016 14:27) #1

Praca w kinie

Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Wiem, ze to pewnie zależy od kina, ale czy można sobie mniej więcej ustawiać grafik tak, żeby był elastyczny? I jak to jest z oglądaniem filmów? Bo to jest jedna z głównych zalet tej pracy Oczko


(15-10-2016 11:21) #2

RE: Praca w kinie

Moja koleżanka z roku pracuje i bardzo sobie chwali.... Grafik można ustawić dość elastycznie, a dodatkowo można się jeszcze zamieniać z ludźmi z zespołu, także wolność godzinowa jest dosyć duża... Filmy można oglądać za darmo, ale nie w godzinach pracy xD Trzeba się dogadać z supervisorem ^^ Pytaj jak coś Wesoly


(17-10-2016 00:00) #3

RE: Praca w kinie

(13-10-2016 14:27)alice napisał(a):  czy można sobie mniej więcej ustawiać grafik tak, żeby był elastyczny?

Mój kolega pracuje w Cinema city i jednocześnie studiuje dziennie. Z tego co mówił, z grafikiem nie ma problemu; bo tam pracują studenci, a więc każdy ma ten sam problem, że zajęcia na uczelni w różnych porach dnia i nocy Wesoly Po prostu podajesz dyspozycje i są one uwzględniane.


(17-10-2016 11:41) #4

RE: Praca w kinie

MałaMimi bawet nie śmaiałbym podejrzewać, że można oglądać w godzinach pracy Wesoly Zastawiałam się tylko, czy są zniżki czy po prostu jako pracownik można wejść na seans bez biletu.
Dzięki w ogóle za odpowiedzi, z tym grafikiem to mnie trochę uspokoiłyście. A w CC spoko, tam leci większość filmów chyba Zęby


(17-10-2016 17:26) #5

RE: Praca w kinie

(17-10-2016 11:41)alice napisał(a):  Zastawiałam się tylko, czy są zniżki czy po prostu jako pracownik można wejść na seans bez biletu.

xD xD xD No można wejść bez biletu Z_jezorem Trzeba wcześniej ustalić, ale zwykle nie ma problemu Wesoly

Tak, w CC jest bardzo szeroki repertuar, także dla każdego coś dobrego Wesoly


(06-11-2016 19:25) #6

RE: Praca w kinie

Oprócz filmów dostaje się też często zniżki np. na kręgle w Spin City. Kumpel jest zadowolony, często udaje nam się zgrać w czasie jeżeli chodzi o seanse. Wesoly


(10-11-2016 15:04) #7

RE: Praca w kinie

Powiem szczerze, że jest to trochę moje marzenie, aby pracować w kinie...


(27-11-2016 21:49) #8

RE: Praca w kinie

(10-11-2016 15:04)zajcks napisał(a):  Powiem szczerze, że jest to trochę moje marzenie, aby pracować w kinie...

Marzenia trzeba realizować Wesoly
Sprawdź, może robią jakąś rekrutację, nigdy nie wiadomo, może się uda. Nic nie stracisz, a tylko możesz zyskać. Nie jest to praca, która wymaga wielkiego doświadczenia na starcie, więc szanse są Tancze


(05-12-2016 16:29) #9

RE: Praca w kinie

Zgłosiłam się dziś - czekam Wesoly Może się uda Wesoly


(06-12-2016 17:02) #10

RE: Praca w kinie

ancyk, to powodzenia, w sumie daj znać jak Ci poszło i czy jest tak jak opowiadają Oczko





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek