Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Prawdziwi przyjaciele czy jeszcze istnieją ?
(21-02-2012 18:00) #1

Prawdziwi przyjaciele czy jeszcze istnieją ?

No właśnie pytanie jak w tytule wątku.
Czy prawdziwi przyjaciele jeszcze istnieją ?.
Czy macie takiego przyjaciela ?.
Często uważamy kogoś za przyjaciela lecz w trudnej chwili zobaczymy, że on nim nie jest.


(21-02-2012 22:18) #2

RE: Prawdziwi przyjaciele czy jeszcze istnieją ?

Prawdziwi przyjaciele to jak dla mnie ginący gatunek. Wiele razy już się zawiodłam na osobach, które nazywałam przyjaciółmi, wiele razy byłam zdradzana i oszukiwana. Czym mam takiego przyjaciela? Podsumowując, podejrzewam, że Zęby


(27-05-2016 16:21) #3

RE: Prawdziwi przyjaciele czy jeszcze istnieją ?

Tak prawdziwi przyjaciele jeszcze istnieją. Moja przyjaciółka kiedyś miała problem ze swoją firmą w Szczecinie. Podczas inspekcji okazało się, że pracownicy mają źle dobrane oświetlenie przy stanowiskach pracy i kazali jej wstrzymać pracę w firmie. Gdy zobaczyłam załamaną koleżankę spróbowałam jej pomóc. Znalazłam firmę, która pomogłaby jej z problemem (http://pomiary-szczecin.pl). Na szczęście problem szybko doczekał się szczęśliwego zakończenia.
Myślę, że w podobnej sytuacji ona też by poświęciła swój czas by mi pomóc. Tak właśnie postępuje przyjaciel. Nie patrzy na to, że traci swój cenny wolny czas, tylko działa!


(29-06-2018 15:23) #4

RE: Prawdziwi przyjaciele czy jeszcze istnieją ?

Coraz mniej takich osób. Ale to z wiekiem przychodzi. Potem zostaje maksymalnie 1-2, a czasami nawet w ogóle.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek