Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Prezent dla mamy
(24-07-2017 21:12) #1

Prezent dla mamy

Cześć wszystkim!
Szukam prezentu na imieniny mamy. Myślałam o czymś symbolicznym, np łańcuszek, bransoletka albo jakieś pióro, czy długopis. Zależy mi an dobrej cenie, ale przepłacać nie lubię.
W jakich sklepach znajdę takie rzeczy? Interesuje mnie głównie internet. A może coś z https://www.murrano.pl/ ? Mają fajne, ciekawe rzeczy Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2017 21:37 przez mloda.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(18-02-2018 04:16) #11

RE: Prezent dla mamy

ja w tamtym roku dla mamy na ur postawiłam na kosmetyk. Marka cieni do powiek, dość ekskluzywna http://alilla.com ale za to z jakim naturalnym składem min masło shea,olej ze słodkich migdałów. I przeede wszystkim są hipoalerigczne. duży plus.


(15-01-2019 16:36) #12

RE: Prezent dla mamy

Prezent dla mamy musi być mega oryginalny, więc proponuje bransoletkę z zawieszką w kształcie stópek na których możemy umieścić grawer daty i imienia dziecka. Atrakcyjna cena i dobra jakość np tu http://sklep.tuprezenty.pl/prezenty/prezent-dla-mamy/ i taki prezent będzie sprawiał przyjemność mamie przez dłuższy czas. Wszystko za śmieszne 70 zł Oczko

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2019 16:45 przez wirelo.)


(24-01-2019 20:32) #14

RE: Prezent dla mamy

Szczerze to nie wiem co polecic.



(15-05-2019 13:51) #16

RE: Prezent dla mamy

Moja mama jest fanką praktycznych prezentów, dlatego staram się nie kupować jej nic, co by jej się mogło nie przydać, tylko będzie zbierać kurz gdzieś na półce. Czasami wychodzą z tego może mało typowe upominki, jak teraz, kiedy na urodziny dostała ode mnie cały kosz kosmetyków do nóg i stóp. Okazało się, że od razu zaczęła testować wybrane produkty i najlepiej na ten moment pasuje jej krem na pękające pięty - akurat moja mama ma bardzo duży problem z wyborem odpowiednich kosmetyków, a na stopy mało który krem jest dla niej odpowiedni, więc już powoli rezygnowała z takich testów. Ale jak widać warto było, bo znalazła coś, co na ten moment najlepiej jej pasuje i podobno faktycznie nawet w jej przypadku jest skuteczne.


(26-06-2019 20:53) #17

RE: Prezent dla mamy

Pękające pięty to nic dobrego, podobno krem propolisowy jest dobry, ja jak zaczęłam mieć ten problem to się solidnie za swoje stopy wzięłam. Regularnie teraz używam pilnika, dbam o nawilżenie skóry, regularnie używam skarpetek nawilżających scholl, są świetne. To taki mój weekendowy rytuał Wesoly od razu można wskoczyć w buty, bo nie zostawiają tłustej, śliskiej warstwy na skórze.


(Wczoraj 13:13) #18

RE: Prezent dla mamy

A co powiecie na świece perfumowane ? Według mnie coś takiego też doskonale się sprawdzi na prezent... W końcu, kto nie lubi pięknie pachnących świec? A te, które dostępne są na stronie lorisperfumy.pl zachwycą nawet najbardziej wymagającą osobę. Zobaczcie sami.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek