Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Prezent "marzeń"
(24-11-2012 13:03) #1

Prezent "marzeń"

Zbliza sie Mikolaj i Swieta.

Wiec postanowilem zapytac Was sie o wymarzony prezent ktorego i tak nie dostaniecie ( moze jednak dostaniecie, kto wie) zapraszam do napisania jaki to prezent wymarzony ?


(24-11-2012 14:38) #2

Odp: Prezent "marzeń"

Zestaw Amplituner, magnetofon, CD. Gry na GBA. PS2.


(27-05-2016 12:00) #3

RE: Prezent "marzeń"

Nie dostanę auta Wesoly


(30-08-2016 17:26) #4

RE: Prezent "marzeń"

(27-05-2016 12:00)Mat napisał(a):  Nie dostanę auta Wesoly

Auta może nie, ale wiem, że można wykupić sobie voucher na przejażdżkę Ferrari Wesoly Tu takie coś oferują https://jazdamarzen.pl/ . Świetna sprawa, i jako prezent dla kogoś, i jako rozrywka dla siebie Wesoly Zastanawiam się, czy nie sprawić takiej niespodzianki mężowi, bo jest fanem motoryzacji. Pewnie będzie zachwycony Wesoly



(21-02-2017 12:52) #6

RE: Prezent "marzeń"

Dla mnie prezentem marzeń, którego na pewno nie dostanę są klocki http://cobi.pl/zabawki/klocki/ Jezyk1 Moje niespełnione marzenie z dzieciństwa, wtedy nie było tak dużego wyboru w sklepach i to w dodatku na wsi. Pozostaje czekać na własne dzieci Wesoly


(27-04-2017 19:19) #7

RE: Prezent "marzeń"

Eee tam marzenia są po to żeby je spełniać nawet jeśli wymarzonym prezentem są klocki Wesoly Mój facet pod choinkę dostał ode mnie zestaw lego technic -taka koparkę bo on kolekcjonuje te pojazdy i cieszył się jak dziecko Wesoly


(11-06-2017 11:59) #8

RE: Prezent "marzeń"

Co kto lubi Wesoly Ale pewnie każdy ma coś swojego. Dla dzieciaków może być to na przykład własny plac zabaw - regularna naprawa placów zabaw i takie miejsce długo posłuży.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek