Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Prezydent L.Kaczyński
(07-07-2009 21:39) #1

Prezydent L.Kaczyński

Co sądzicie o naszym prezydencie Lechu Kaczyńskim? Czy godnie reprezentuje nasz kraj? Czy ośmiesza go na tle innych państw?



Ja nie mam o nim zdania... Polityka zawsze była tematem który mnie nie interesował... Nawet jeśli "dotyka" to mojego patriotyzmu.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(07-07-2009 22:01) #2

RE: Prezydent L.Kaczyński

Ja tez sie za bardzo nie interesuje polityka, ale mysle ze nie jest za bardzo dobrym prezydentem bo tak jak wszyscy obiecuje i obiecuje a praktycznie malo robi...


(07-07-2009 23:29) #3

RE: Prezydent L.Kaczyński

Ja troszkę interesuje się polityką...
Moim zdaniem podpity Kwaśniewski był mniejszym obciachem niż trzeźwy Kaczyński. Zęby


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(11-09-2009 15:35) #4

RE: Prezydent L.Kaczyński

Polityka nie jest moją mocną stroną ale pomimo tej małej wiadomości mogę ocenić naszego prezydenta który jest według mojej skromnej osoby na tyle inteligentny aby zrozumieć, że lepszy byłby Tusk niż on sam. Jest wiele rzeczy których obiecywał, a słowa dotrzymać nie dotrzymał przez to właśnie moje proporcje na jego dobrą stronę spadły ale mam nadzieję, że do końca swojej kadencji uświadomi państwu, że się myliliśmy iż jest on taki za jakiego go uważamy.


(08-10-2009 10:13) #5

RE: Prezydent L.Kaczyński

Według mnie Prezydent Kaczyński ie jest taki zły jak go oceniacie. Spójrzcie na nasz rząd co on dla nas zrobił konkretnego NIC, powoli sprzedaje Polskę, bo prywatyzacja różnych zakładów państwowych podkreślając że niektóre z nich nie są biednymi zakładami nie jest najlepszym rozwiązaniem na kryzys. A prezydent sam przeciwko całemu rządowi lub jego większości nic nie da rady zrobić. Takie jest moje zdanie o Prezydencie RP byc może się mylę. Pozdrawiam!!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek