Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Problemy z drukarką
(13-01-2012 21:24) #1

Problemy z drukarką

Facet skarżył się, że napisał piękny dokument w Wordzie, ale drukarka "oszukuje" i nie chce dobrze drukować. Jak się potem okazało, klient pisał przy użyciu animowanego tekstu i chciał, żeby taki sam był na papierze...

Szkolny przypadek. Dzieciak skarży się, że komputer nie drukuje jego dokumentu. Nauczycielka prosi, by chłopiec jeszcze raz pokazał jak drukuje dokument. Chłopiec, co dziwne, wykonuje wszystkie czynności poprawnie. Po czym wskazuje na monitor i z wyrzutem w głosie mówi:
- No i co? Nic nie wychodzi!
- A sprawdzałeś w drukarce? - spytała nauczycielka i wskazała 24 kopie tego samego dokumentu...

Klient: Mam problemy z drukowaniem. Tak się zastanawiam... Czy to może mieć jakiś związek z deszczem meteorytów?..

Inny mądry Pan skarżył się, że jego komputer wciąż wyświetla: "Can?t find the printer".
Klient: Panie, ja nawet trzymam mu tę drukarkę przed monitorem, a ten baran nic...

Pewna Pani zadzwoniła skarżąc się na powolność drukarki. Wręcz domagała się, by jakiś technik przyjechał i zainstalował pokrętło do przyśpieszania wydruku...

Klient: Czy można zmienić driver w mojej drukarce na hiszpański, tak aby drukarka tłumaczyła mi tekst z Angielskiego?...

Kolejna skarga, że nie można wydrukować pliku...
Serwisant: Czy Pańska drukarka jest w sieci czy bezpośrednio podłączona do pańskiego komputera?
Klient: W sieci... ale to nie ma znaczenia. Obecnie padła nam cała sieć w firmie i oprócz mnie nikt inny nie próbował drukować...

Klient: Czy jak kupię sobie kolorowy monitor, to będę mógł drukować w kolorze?..

Jeden z klientów zakupił drukarkę. Po pewnym czasie zadzwonił do serwisanta i powiedział:
- Sprzedaliście mi lipną drukarkę! Właśnie skończył się w niej papier - przyślijcie mi natychmiast nowy!!
Serwisant delikatnie wytłumaczył mu w czym rzecz. Po tym jednak, jak klient go zwymyślał i rozłączył się, doszedł do wniosku, że może jednak faktycznie trzeba było mu wysłać trochę papieru... faxem!

Klient: Włożyłem coś do drukarki i to się zaklinowało...
Serwisant: A co Pan tam włożył?..
Klient: Tortillę!
Serwisant: CO PROSZĘ?!! Włożył Pan tam tortillę? Dlaczego?!
Klient: Prowadzę małą firmę produkującą tortille. Pomyślałem sobie, że fajnie byłoby mieć na nich swoje logo...





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek