Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościProgram Mężczyzna - Oferta Handlowa
(18-08-2011 22:08) #1

Program Mężczyzna - Oferta Handlowa

Programy serii „Mężczyzna” wydawane przez wydawnictwo „Matka Natura i s-ka” są produkowane w kilku wersjach:

* Kolega 1.1 z rozszerzeniem Przyjaciel 2.1,

* Chłopak 1.0 oraz Narzeczony 1.1 (wersja dla osób starszych),

* Mąż 2.0,

* Kochanek 1.1,

* Kochanek 1.2 (wersja beta).


Uwaga: Programy nie są ze sobą kompatybilne, ale istnieje możliwość ich współpracy. Jednak producent nie ponosi odpowiedzialności za powstałe efekty uboczne oraz zawieszenia programów, destabilizacje czy też zniszczenie systemu.

Wersja Kolega 1.1 - jest podstawowym programem użytkowym pozwalającym na funkcjonowanie modelu w zwykłym środowisku miejskim i wiejskim. Przeznaczony może być do użytku zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Jego zastosowanie przynosi dobre efekty w pracy, w niektórych przypadkach poza nią i rzadko w domu. Program jest odporny na wirusy i włamania hakerskie z zewnątrz. Jest to program samo uczący, rozszerzający swoją bazę danych. W niektórych modelach zastosowanie programu może przynieść wrażenia pracy z programem Przyjaciel 2.1 lub Kochanek 1.1. Jest to jednak mylne wrażenie użytkownika. W razie zaistnienia takiego przypadku program należy niezwłocznie odinstalować i zainstalować ponownie. Spowoduje to zresetowanie bazy danych i powrót do danych źródłowych, jednocześnie ocuci program i zapobiegnie w przyszłości wchodzenie w kompetencje ww. programów.

Funkcje programu: pomoc w typowych sprawach, współpraca wielopłaszczyznowa, pożyczka gotówkowa krótkoterminowa nisko oprocentowana lub nieoprocentowana (opcjonalnie w wersji LUX), żyrowanie, wyjścia do kina, imprezy biurowe i okolicznościowe, doradztwo w typowych sprawach. W zawirusowanych programach mogą się pojawić funkcje nieprogramowane przez producenta: zawiść, podkopywanie autorytetu i stołka, plotkarstwo (rzadkie przypadki) oraz kablowanie.

Program Przyjaciel 2.1 - Wersję programu Kolega 1.1 można poszerzyć o nakładkę Przyjaciel 2.1. Nakładka ta poszerza możliwości programu o: pomoc w nietypowych sprawach, pożyczka gotówkowa bezterminowa nieoprocentowana, obiady i kolacje, pomoc w zakupach, doradztwo w nietypowych sprawach, powiernictwo. Istnieje jednak duże ryzyko, że w przypadku użytkowania nakładki przez kobiety program samodzielnie może przekształcić się w program Kochanek 1.1.

Program Chłopak 1.0 - jest programem użytkowym, prostym w obsłudze i przeznaczonym dla nastolatek robiących pierwsze kroki w programach użytkowych typu „Mężczyzna”. Program w swoim założeniu jest bardzo podobny do Kolegi 1.1. tyle, że jest to wersja uproszczona i dostosowana do wieku użytkownika. Jedyną znaczną różnicą może być występujące przywiązanie emocjonalne użytkowniczek do programu.

Istnieje w dystrybucji wersja programu dla starszych użytkowniczek – Narzeczony 1.1. Jest to program o znacznie rozbudowanych możliwościach operacyjnych. Posiada funkcje programu Kolega 1.1, a także niektóre funkcje programów Przyjaciel 2.1 oraz Kochanek 1.1. Program ten jest podstawą do wgrania programu Mąż 2.0. Silnik programu Narzeczony 1.1. jest wykorzystany do tworzenia programu Mąż 2.0.

Ostrzeżenie: program Mąż 2.0. jest zupełnie innym programem niż Narzeczony 1.1 i wiele funkcji aktywnych w Narzeczony 1.1 nie jest aktywna w programie Maż 2.0, np.: przynoszenie kwiatów bez okazji, śniadanie do łóżka, prawienie komplementów, wspólne wypady do kina, wspólne kolacje, wspólne zainteresowania. Po wgraniu programu Mąż 2.0 nie ma możliwości powrotu do programu Narzeczony 1.1. Istnieje jedynie możliwość definitywnego wykasowania programu i zakupienia nowej wersji programów z grupy „Mężczyzna”.

Program Mąż 2.0 - jest programem użytkowym dla osób nie lubiących zmian i dążących do spokoju. Nie wymaga update, ani uaktualnień czy nakładek, zresztą takowe nie są w nim przewidziane. Pracuje stabilnie chociaż zdarzają się przypadki podpinania się tajnej hakerskiej nakładki programu Kochanek 1.1. Program służy tylko i wyłącznie do użytku domowego i jest rozprowadzany w wersji Home Edition. Program po podpięciu nakładki Kochanek 1.1. może ulec samodestrukcji i przestać funkcjonować.

Program Kochanek 1.1 - jest programem użytkowym o bardzo wymagających potrzebach programowych, może być użytkowany samodzielnie lub równolegle z programem Mąż 2.0. Preferowany jest dla osób, którym możliwości programu Mąż 2.0 nie wystarczają. Opcje programu są bardzo zróżnicowane i zawarte są w osobnej broszurze, ze względu na obszerność tematu. Program Kochanek 1.1 nie jest kompatybilny z żadnym ze wcześniej przedstawianych programów i w połączeniu z każdym z nich może wywołać zawieszenie lub całkowite zniszczenie systemu. Najmniej destrukcyjne współdziałanie wykazuje z programem Przyjaciel 2.1. Istnieje limitowana seria programu o roboczej nazwie Kochanek 1.1 Professional.

Program Kochanek 1.2 (wersja beta) - jest programem w wersji testowej opierającym się na umożliwieniu kompatybilności z pozostałymi programami. Na razie wersja jest mało stabilna. Polecamy tylko dla odważnych.

Uwaga: Oprogramowanie w wersji 1.x ma duże wymagania systemowe i sprzętowe, więc nie u każdego może działać tak jak zażyczy sobie tego klient.

Na obecną chwilę cena oprogramowania w Polsce nie jest jeszcze znana.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek