Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Projektant wnętrz w Warszawie
(24-09-2017 11:33) #1

Projektant wnętrz w Warszawie

Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego projektanta wnętrz w Warszawie, który pomoże zaprojektować w rozsądny sposób ładne i funkcjonalne mieszkanie (mieszaknie w stanie deweloperskim)?


(13-08-2018 17:20) #2

RE: Projektant wnętrz w Warszawie

A czy na terenie Mińska Mazowieckiego znacie jakąś ofertę wartą rozważenia? Jak klikniecie tu, to zobaczycie całkiem interesujące realizacje. Czy jest to według Was warte uwagi?


Coś we mnie drapie pazurami, próbując wydostać się z klatki, którą sama zamknęłam, łomocze do drzwi mojego serca, błagając o wypuszczenie.

(28-11-2018 14:34) #3

RE: Projektant wnętrz w Warszawie

Ja również podłączam się do prośby. Kupiliśmy duży dom z trzema łazienkami i właśnie z nimi mamy największy problem z mężem i potrzebujemy fachowego rozjemcy! Mąż się uparł na wanny we wszystkich co dla mnie nie ma sensu. Pomyślałam, żeby w gościnnej był po prostu prysznic. Może nawet dwuosobowy Znalazłam firmę skendi https://www.dom-lazienka.pl/skiendi-prod-78.html podobają mi się bardzo, ale nie znam tej firmy. Ktoś miał z nią do czynienia?


(17-12-2018 13:23) #4

RE: Projektant wnętrz w Warszawie

Sama zastanawiałam sie ostatnio czy skorzystać z pomocy projektanta wnętrz.Chodziło mi tutaj głównie o łazienkę oraz kuchnię. Zorientowałam się jednak jakie są ceny takich usług i postanowiłam sama się za to zabrać. Niestety ale usługa projektanta jest bardzo droga i chociaż było mnie na nią stać. to jednak wolałam wydać te pieniądze na jakieś porządniejsze wyposażenie Oczko

Jesli macie problem z inspiracją na wnetrze kuchni, polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://deante.pl/pl/metamorfozy-projekty-wnetrz-kuchni

Na stronie jest bardzo wiele metamorfoz i własnie stamtąd brałam inspirację na swoja kuchnię.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2018 13:23 przez Zamerl.)

(19-12-2018 22:46) #5

RE: Projektant wnętrz w Warszawie

Jak ja urządzałam swoje biuro w Wwa, to akurat nie miałam jakiś większych problemów, jeśli chodzi o urządzenie łazienki. Tutaj : łazienki warszawa wybór był największy i najbardziej interesujący Oczko


(17-01-2019 16:14) #6

RE: Projektant wnętrz w Warszawie

Ja z kolei mam teraz dylemat z wyborem dobrej wersalki. Czy sądzicie, że taka wersalka będzie ok?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek