Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gościPromocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji
(19-08-2011 21:30) #1

Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Tutaj możecie wpisywać wszystkie wyszukane przez Was promocyjne wydania (darmowe) z reguły płatnych programów. Post powinien zawierać:
- nazwę programu
- krótki opis
- przykładowy screen
- stronę z której ten program możemy pobrać
- ewentualne warunki uczestnictwa w promocji
- źródło (jeśli kopiujemy wpis już istniejący w sieci)


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(19-08-2011 21:33) #2

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Ashampoo Snap 4


[Obrazek: ashampoo-snap4.jpg]

Po dłuższej przerwie od promocji programów marki Ashampoo pojawia się kolejna oferta tego producenta. Tym razem wspólnie z niemieckim Chipem rozdaje on swoje narzędzie do szybkiego wykonywania zrzutów ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Snap w wersji 4.3. Aktualnie produkt ten jest dostępny w sprzedaży w cenie 20 euro. Aplikacja, jak większość produktów Ashampoo, posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Trzeba przyznać, że tym razem trafiła się nam bardzo ciekawa promocja. Dotychczas bowiem producent niechętnie rozdawał najnowsze wersje swoich produktów, a produkt Ashampoo Snap był rozdawany tylko w wersji oznaczonej numerem 3, czyli o oczko niższej niż ta, która jest dostępna na sklepowych półkach. Tym bardziej warto skorzystać z tej promocji i wypróbować działanie najnowszej wersji produktu.

Ashampoo Snap 4 to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić “zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu, warto jednak przyjrzeć jakie funkcje oferuje nam płatne rozwiązanie firmy Ashampoo.

Po uruchomieniu Ashampoo Snap 4 ukrywa się w zasobniku systemowym lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przycisku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 4 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 4 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.
Jak zdobyć Ashampoo Snap 4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę niemieckiego Chipa i pobrać plik instalacyjny programu, wykorzystując do tego przycisk Zum Download.

Strona promocji

Źródło:www.technetblog.pl/index.php/2011/08/ashampoo-snap-4-3-za-darmo/


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(20-08-2011 10:40) #3

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Easeus Data Recovery Wizard


[Obrazek: easeus-data-recovery-wizard.jpg]

Właściciel marki Easeus wspólnie z jednym z anglojęzycznych serwisów poświęconych tematyce oprogramowania, przygotował promocję swojego narzędzia do łatwego odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easeus Data Recovery Wizard 5.5.1 Dzięki hojnej ręce CHENGDU Yiwo Tech Development możemy zaoszczędzić tym razem aż 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do 21 sierpnia do godz. 8:00 rano.

Easeus Data Recovery Wizard to zdaniem producenta zaawansowane i najlepsze dostępne na rynku narzędzie do odzyskiwania danych utraconych na skutek przypadkowego usunięcia, opróżnienia kosza, formatowania dysku, awarii bądź uszkodzenia dysk lub partycji, ataku wirusa, nagłego braku zasilania czy innych nie przewidzianych zdarzeń.

Narzędzie to wykona całą pracę związaną z odzyskiwaniem danych, w momencie gdy nasze nośniki danych odmówią posłuszeństwa, a w szczególności po przypadkowym formatowaniu dysku. Data Recovery Wizard w pełni obsługuje sprzętowe macierze RAID, standardowe dyski twarde, dyski USB, karty SD, inne karty pamięci oraz wiele innych nośników danych.

Easeus Data Recovery Wizard nabyty przy okazji niniejszej promocji nie posiada WinPE. Aplikacja została przygotowana do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/XP/Vista/2003/2008 R2 SP1/Windows 7 SP1. Wielkość pliku instalacyjnego programu to ok. 6 MB.

Jak zdobyć Easeus Data Recovery Wizard za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocyjna

Źródło:www.technetblog.pl/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2011 10:28 przez Raizo.)

[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(21-08-2011 21:07) #4

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Ashampoo Red Ex


[Obrazek: ashampoo-red-ex.jpg]

Pora na jeszcze jedną promocję pochodzącą od lubującej się w takiej akcjach firmy Ashampoo, organizowanej ponownie z niemieckim Chipem. Tym razem do wzięcia jest narzędzie do usuwania ze zdjęć efektu czerwonych oczu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Red Ex. Produkt ten został wyceniony na 15$ i w takiej cenie jest oferowany standardowo. W aplikacji nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej wersji językowej.

Kto z nas nie zetknął się z takim scenariuszem: podczas imprezy lub uroczystości robimy mnóstwo ciekawych zdjęć, a przy poźniejszym ich przeglądaniu dostrzegamy, że duża część obecnych na zdjęciach osób posiada czerwone oczy. To nieprzyjemne zjawisko może nam skutecznie zepsuć radość z oglądania fotografii.

Na szczęscie firma Ashampoo stworzyła produkt, który łatwo pomoże rozwiązać nasze problemy i uratować bezcenne zdjęcia. Oczko Ashampoo Red Ex to bardzo prosty w obsłudze program, który pomoże szybko usunąć efekt czerwonych oczu ze wszystkich zdjęć. Skorzystanie z tego narzędzia pozwoli nam więc zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musielibyśmy poświęcić na ręczny retusz każdej fotografii z osobna.

Największą zaletą programu Ashampoo Red Ex jest brak konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy z dziedziny edycji czy retuszu cyfrowych zdjęć. Intuicyjny interfejs użytkownika szczegółowo opisuje każdy krok procesu edycji zdjęcia. Dla osób ceniących sobie maksymalną wygodę i szybkość działania przygotowano moduł automatycznego wykrywania i korekcji czerwonych oczu.

Główne cechy produktu:

- manualna i automatyczna korekta efektu czerwonych oczu
- obsługa plików graficznych w formatach JPG, BMP, PNG, TGA oraz TIF
- szybkie porównywanie edytowanej fotografii z oryginałem
- wygodny pasek podglądu z miniaturkami zdjęć
- przyjazne opisy na każdym etapie edycji

Jak zdobyć Ashampoo Red Ex za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę niemieckiego Chipa i kliknąć przycisk Zum Download, by pobrać promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocyjna

Źródło:www.technetblog.pl/index.php/2011/08/ashampoo-red-ex-za-darmo/


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(23-08-2011 10:19) #5

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

CrazyTalk 6


[Obrazek: crazytalk6.jpg]

Strony serwisu internetowego niemieckiego Chipa to prawdziwa kopalnia darmowego oprogramowania. Tym razem Internauci dokopali się do aplikacji pozwalającej na tworzenie ciekawych animacji ze zwykłych, cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CrazyTalk 6 w wersji Special Edition. Rynkowa wartość produktu w tej wersji to ok. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w niemieckiej wersji językowej.

Pamiętacie jeszcze adwentowe promocje organizowane serwisie Chip.de? Jednym z prezentów był wówczas właśnie program CrazyTalk 6 SE. Dzisiejsza promocja kryje się dokładnie pod tym samym linkiem, więc być może jest to stary, odgrzewany kotlet, ale nie należy wykluczać też, że nastąpiła reaktywacja promocji.

CrazyTalk 6 sprzęga animację twarzy z rewolucyjną techniką sterowania marionetką w czasie rzeczywistym umożliwiając kontrolowanie wyrazów twarzy postaci. Narzędzia animacji twarzy dostępne w CrazyTalk 6, tworzone z myślą o elastyczności, dopasowują się do projektów wideo i interaktywnych Adobe Premiere, After Effects i Flash oferując jednocześnie zapis wideo współpracującego płynnie z Sony Vegas, Ulead Video Studio i Magix Movie Edit Pro.

Jeszcze raz przypominam, że program oferowany w tej promocji został wyposażony w interfejs w niemieckiej wersji językowej. Tym, zaś którzy woleliby aplikację z angielskim interfejsem, proponuję poszperanie w zasobach Internetu. CraztTalk 6 jest bowiem standardowo oferowany także w angielskiej wersji językowej, więc być może istnieje możiwość doinstalowania bądź aktywowania dodatkowego pakietu językowego.

Jak zdobyć za darmo CrazyTalk 6 SE?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download by pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona Promocyjna

Źródło:www.TechnetBlog.pl


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(23-08-2011 10:22) #6

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Advanced Task Scheduler


[Obrazek: advanced-task-scheduler.jpg]

Przegląd ciekawych promocji w nowym tygodniu zaczynamy tradycyjnie już od serwisu Giveaway of the Day. Czeka tu na nas dzisiaj narzędzie Southsoftware służące do planowania i automatycznego wykonywania zadań. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Advanced Task Scheduler. Standardowo produkt ten możemy nabyć w sklepie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 23 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Advanced Task Scheduler to wielofunkcyjny harmonogram zadań, pozwalający na uruchamianie programów, skryptów i plików wsadowych, otwieranie dokumentów oraz stron internetowych, wyświetlanie wyskakujących przypomnień, odtwarzanie dźwięków, wysyłanie wiadomości, zamykanie i ponowne uruchamianie systemu, zatrzymywanie uruchomionych procesów, nawiązywanie i zakończenie połączeń – a wszystko to w pełni automatycznie.

Advanced Task Scheduler oferuje rozbudowany zestaw narzędzi do planowania zdań, które pozwolą nam zarówno na planowanie pojedynczych zadań, jak również tych, które mają być wykonywanie cyklicznie w ściśle sprecyzowanym momencie – co minutę, godzinę, dzień, miesiąc rok, w ściśle określony momencie czasu, po uruchomieniu komputera, wciśnięciu skrótu klawiszowego, podczas bezczynności komputera, podczas nawiązania lub zakończenia połączenia, po zalogowaniu lub wylogowaniu, a także po uruchomieniu lub wyłączeniu konkretnego programu.

Advanced Task Scheduler jest w stanie zautomatyzować większość wykonywanych przez nas codziennie cyznności. Narzędzie posiada elastyczny zestaw narzędzi planowania, dzięki któremu nie będziemy musieli więcej czekać by np. uruchomić konkretny program w ściśle określonym czasie. Z kolei funkcjonalność wyskakujących przypomnień nie pozwoli zapomnieć o ważnych sprawach. Opcja automatycznego zamykania systemu gwarantuje z kolei, że pozostawiony bez nadzoru komputer sam się wyłączy po określonym czasie. Ciekawą funkcją jest także opcja automatycznego otwierania i zamykania programów, która potrafi zaoszczędzić mnóstwo niepotrzebnego klikania.

Advanced Task Scheduler został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/ NT/ 2000/ Me/ XP/ Vista/ 7 (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.75 MB.

Jak zdobyć Advanced Task Scheduler za darmo?


Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem


Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.


Źródło:www.technetblog.pl/index.php/2011/08/gotd-advanced-task-scheduler-za-darmo/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2011 09:37 przez Raizo.)

[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(23-08-2011 10:26) #7

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Listary

[Obrazek: listary.jpg]

Tym razem w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas oprogramowanie firmy Bopsoft, pozwalające na rozszerzenie wbudowanej w system Windows funkcji wyszukiwania i jeszcze szybsze docieranie do interesujących nas danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Listary. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$ i tyle właśnie możemy tym razem zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 24 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Standardowy moduł wyszkuwania w systemach Windows jest całkiem przyzwoitym narzędziem, jednak przy bardziej skomplikowanych zadaniach lub konieczności przedzierania się przez długie listy wyników z dziesiątkami podobnych plików, narzędzie to nie jest już tak dobre. Listary rozszerza tą funkcjonalność m.in. poprzez możliwość korzystania z komend oraz skrótów klawiszowych.

Standardowo system Windows przeskakuje do poszukiwanego pliku po wpisaniu pierwszych kilku liter jego nazwy. Listary rozszerza tą ideę oferując wyskakujące okienko wyszukiwania, dające dużo więcej funkcji. Program pracuje w tle umożliwiając rozpoczęcie wyszukiwania w każdym momencie, gdy za pomocą klawiatury wprowadzimy jakikolwiek ciąg znaków. Listary obsługuje znaki filtrujące wyszukiwanie, jak * czy ?, a także komendy powłoki jak np. /cd, umożliwiając szybką zmianę folderu wyszukiwania.

Producent zapewnia, że korzystanie z Listary nie jest trudne i wystarczy tylko kilka minut pracy z programem, by dowiedzieć się jak prawidłowo z niego korzystać i w jaki sposób zaoszczędzić mnóstwo czasu. Listary umożliwia także definiowanie ulubionych folderów. Ciekawa funkcją zaimplementowaną w aplikacji jest również integracja z programem Total Commander.

Listary został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7, Vista oraz XP z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.68 MB.

Jak zdobyć Listary za darmo?


Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Źródło:www.technetblog.pl/index.php/2011/08/gotd-listary-za-darmo/

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2011 09:37 przez Raizo.)

[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(24-08-2011 09:39) #8

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

FarStone’s TotalRecovery 7 Express


[Obrazek: farstone-totalrecovery-7-express.jpg]

W sieci pojawiła się kolejna szybka akcja promocyjna pozwalająca na poszerzenie swojej kolekcji legalnego o oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych systemu i ich późniejszego przywracania. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FarStone TotalRecovery 7 w wersji Express. Narzędzie jest obecnie oferowane na standardowych warunkach w cenie ok. 38$. Promocja ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora – do piątku 26 sierpnia, do godz. 12:30.

FarStone’s TotalRecovery 7 Express określany przez samego producenta jako “zielona aplikacja” umożliwia nam utworzenie kopii zapasowej całego komputera oraz późniejsze przywrócenie systemu do stanu z chwili tworzenia backupu bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek instalacji produktu.

Wystarczy tylko zrestartować system i w momencie bootowania wybrać TotalRecovery 7 Express. Opcja ta pozwoli nam dostać się do środowiska programu umożliwiającego tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie całego systemu bądź konkretnych jego plików. Jak chwali się producent, TotalRecovery 7 Express jest narzędziem szybkim i bardzo prostym w obsłudze, a dodatkowo nie pozostawia po sobie żadnego śladu na dysku twardym komputera. Aplikacja tworzy obrazy systemu, które możemy zapisać na dysku twardym, a także nagrać na płytach CD lub DVD.

Dzięki FarStone TotalRecovery 7 Express bez problemu wykonamy migrację ze starego na nowy dysk twardy. Aplikacja przeniesie również wszystkie nasze dane na dyski SSD. Producent chwali się przy tym, że narzędzie to oferuje wysoką prędkość przenoszenia danych na tego typu nośniki. Program został wyposażony również w narzędzie pozwalające na bezpieczne i bezpowrotne kasowanie wrażliwych danych.

Jak zdobyć FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo?


Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i przejść do systemu sprzedażowego FarStone klikając link Burdan. Na stronie organizatora opublikowano także wszelkie niezbędne dane pozwalające na uzyskanie produktu bez konieczności uiszczania jakichkolwiek pieniędzy. Administrator umieścił graficzną ściągawkę więc nie powinno być żadnych problemów z poprawną rejestracją.

Strona promocyjna

Źródło:www.technetblog.pl


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(24-08-2011 09:41) #9

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Outpost Security Suite Pro


[Obrazek: agnitum-outpost-security-suite_pro.jpg]

Firma Agnitum, właściciel marki Outpost przeprowadza najwyraźniej agresywną akcję promocyjną swojego produktu. Dzięki temu w serwisie rozdawniczym GOTD po raz kolejny do wzięcia jest pakiet zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Outpost Security Suite Pro z licencją ważną przez rok. Standardowa cena zakupu rocznej licencji na ten produkt to obecnie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 25 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Outpost Security Suite Pro to pakiet zabezpieczający zapewniający pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. W skład produktu firmy Agnitum oprócz znanej i cieszącej się dużym uznaniem zapory sieciowej znalazł się również silnik antywirusowy wykrywający różne typy szkodliwych kodów, moduł antyspyware oraz inteligentny filtr antyspamowy zapewniający odpowiednią ochronę poczty elektronicznej.

Oprócz standardowych elementów tego typu oprogramowania zabezpieczającego jak wspomniana wcześniej znakomita zapora sieciowa czy silnik antywirusowy wykorzystywany na licencji węgierskiego producenta oprogramowania, firmy VirusBuster, w Outpost Security Suite Pro znalazło się również kilka innych, ciekawych i użytecznych funkcji.

Outpost Security Suite Pro został wyposażony m.in. w moduł autoochrony zapobiegający atakom mającym na celu dezaktywację ochrony oferowanej przez pakiet. W programie znalazła się także funkcjonalność pozwalająca na sprawdzenie aktualności zainstalowanych w systemie aplikacji, a także ustawianie restrykcji ograniczających dostęp do konkretnie wskazanych plików lub folderów. Pakiet potrafi także kontrolować w czasie rzeczywistym aktywność uruchamianych na komputerze programów.

Promocja pozwala na uzyskanie legalnej i darmowej pełnej wersji programu Outpost Security Suite Pro uprawniającej do bezpłatnych aktualizacji baz sygnatur, a nieuprawniającym do aktualizacji samego programu. Pakiet został przygotowany do pracy na 32- i 64-bitowych wersjach systemu Windows (Windows 7, Vista, XP; Windows Server 2008 R2, 2008, 2003). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 90-100 MB w zależności od rodzaju systemu. Minimalne wymagania sprzętowe to: procesor co najmniej 450MHz, przynajmniej 256 MB pamięci RAM, a także 350 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Outpost Security Suite Pro za darmo?


Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja x64

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Źródło:www.technetblog.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011 10:17 przez Raizo.)

[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(27-08-2011 10:20) #10

RE: Promocje, czyli darmowe wersje płatnych aplikacji

Ashampoo Photo Converter


[Obrazek: ashampoo-photo-converter.jpg]

Kolejny produkt pochodzący ze stajni Ashampoo, który możemy dostać za darmo dzięki niemieckiemu serwisowi internetowemu Chipa, to narzędzie przeznaczone do masowej konwersji wielu plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Photo Converter. Narzędzie to jest dostępne na stronie producenta w cenie 15$. Aplikacja została standardowo wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

Ashampoo Photo Converter jest funkcjonalnym i prostym w obsłudze narzędziom do edycji setek zdjęć w jednym czasie. Aplikacja umożliwia automatyzowanie takich czynności jak zmiana rozmiaru zdjęcia, obracanie, automatyczna korekcja, zapisywanie w nowym formacie, bądź też zabezpieczania zdjęcia za pomocą cyfrowego znaku wodnego.

Producent, chwali się, że dzięki Ashampoo Photo Converter unikniemy żmudnej i nudnej czynności otwierania, edycji i zapisywania każdego zdjęcia z osobna. Program sam zajmie się automatyczną konwersją oszczędzając nasz cenny czas. Co więcej, Ashampoo Photo Converter oferuje nam przyjazny i czytelny interfejs użytkownika pozwalający na wykonywanie wielu innych przydatnych czynności, jak zmiana głębi kolorów, automatyczna korekcja gamma, stosowanie efektów graficznych, itd.

Konwersja

-konwersja każdej ilości zdjęć za pomocą jednego kliknięcia
-możliwość przetwarzania fotografii w 18 różnych formatach
-zachowywanie oryginalnego pliku

Dopasowywanie

-Zmiana rozmiaru zdjęcia
-odbicie lustrzane, przerzucanie, obracanie
-dopasowywanie głębi kolorów
-korekta RGB
-korekcja gamma, zmiana jasności i kontrastu
-dodawanie znaku wodnego

Optymalizacja

-automatyczna optymalizacja kontrastu
-automatyczna optymalizacja barw
-wyostrzanie zdjęć

Dodawanie efektów

-rozmywanie
-wyostrzanie
-obramowanie
-cień
-skala szarości
-odwracanie kolorów


Ashampoo Photo Converter powinien działać poprawnie pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8,1 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Photo Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis organizatora promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu.

Strona promocyjna

Źródło:Technetblog.pl


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek