Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Przedstawiciel Handlowy!
(11-10-2009 19:03) #1

Przedstawiciel Handlowy!

Witam, pracuje obecnie już prawie 2 lata jako przedstawiciel handlowy. Nie bede tutaj sie wypowiadał w jakiej firmie ale mam kontakty z masa ludzi w tej branży i musze Wam napisać ze ta praca wyglada tylko tak "oh i ah" xD w rzeczywistosci jest to praca po 10 h dziennie... po pracy siedzenie na telefonie, czasem jezdzenie do klientow w weekendy za wszystkie bledy na gorze Ty dostajesz po glowie... w mojej firmie przewinelo sie 12 osob w ciagu roku... kazdy przychodzi z mysla ze dostanie firmowe auto, telefon i bedzie dobrze sie bawil a jednak tak nie jest Oczko


(16-10-2009 17:55) #2

RE: Przedstawiciel Handlowy!

Czyli nie jest najgorzej lecz łatwo też nie jest. Ciekawe...
Szczerze mówiąc nie potrafił bym być osobą na tym stanowisku. Kojarzy mi się to z wciskaniem lodówek eskimosom. Niemniej jednak nie krytykuje tego co robisz.


(16-10-2009 21:14) #3

RE: Przedstawiciel Handlowy!

Ale żadna praca nie jest łatwa Panowie... Lepiej kopać rowki za 5zł/h w środku zimy w temperaturze -20st. ? Jezyk1


(19-03-2012 00:05) #4

RE: Przedstawiciel Handlowy!

Dla mnie ta praca była by ciekawa bo bardzo lubię kontakt z ludźmi, praca na pewno trudna a czasem dołująca i wykończająca ale pewno tez ma wiele swoich zalet Z_jezorem





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek