Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.
(23-07-2010 16:26) #1

Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.

Czy uważacie, że między mężczyzną a kobietą może istnieć prawdziwa przyjaźń?
Słyszałem wiele razy od kobiet jak mówiły, że jest to niemożliwe, bo i tak chłopak po jakimś czasie będzie oczekiwał od tej dziewczyny czegoś więcej niż tylko przyjaźni.

Co Wy o tym myślicie?


(23-07-2010 20:53) #2

RE: Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.

Moim zdaniem taka przyjaźń jest możliwa, ale jeżeli facet jest gejem. Inaczej albo jedna albo druga strona może poczuć, że przyjaźń już im nie wystarcza. Ale mogę się też mylić. Oczko

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2010 21:44 przez Niebieska.)

(05-06-2011 15:31) #3

RE: Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.

Kiedyś myślałem że tak przyjaźń nie ma siły istnienia i nie przetrwa,pomyliłem się.Może przetrwać jak nie patrzy się na drugą osobę w sposób seksualny i z pożądaniem jeśli to będzie przestrzegane przyjaźń przetrwa.


(28-09-2011 20:50) #4

RE: Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.

Tak przyjaźń jest możliwa. Trzeba tylko na samym początku wyznaczyć pewne granice. Bywa również, że ta przyjaźń przeistacza się w miłość. Lecz tak nie zawsze się dzieje.


(02-12-2012 19:35) #5

RE: Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.

Nie ma przyjaźni damsko-męskiej , tak jak napisała niebieska " jeżeli facet jest gejem " tylko wtedy ma rację bytu.


(28-12-2012 15:17) #6

RE: Przyjaźń między mężczyzną a kobietą.

Tak. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa. Trzeba tylko czuwać by nie przekroczyć tej granicy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek