Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(15-05-2009 18:06) #1

PyGTK

Co myślicie o PyGTK ? (jeśli ktoś się zna Jezyk1). Czym właściwie różni się od GTK ? (GTK jest napisane w C, a PyGTK w Pythonie - to wiem Wesoly), ale czy są jakieś ważne różnice, które sprawiają że warto by o tym poczytać ? A może znacie coś lepszego ? Czekam na wasze odp. Wesoly


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

(16-05-2009 10:14) #2

RE: PyGTK

PyGTK jest implementacją biblioteki GTK w Pythonie. Nie nie powinno być żadnych różnic (oprócz języka).

Coś lepszego? Napewno QT4.5 bardzo fajna, szybka, spójna i przejrzysta biblioteka. Nie bez powodu używają ją na telefonach komórkowych.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(16-05-2009 17:14) #3

RE: PyGTK

Bawiłem się Qt (zanim Nokia kupiła), jakoś nie mogę się przekonać do komerchy Oczko Kiedyś pisałem w WinApi + DirectX, ale to zamierzchłe czasy młodości Oczko Zresztą, tam trzeba walić 100 linii kodu żeby okno napisać. Qt co prawda dalej dzieli się na free i commercial, ale twórcy mieli wcześniej zmienić licencję, żeby można było pisać komercyjne, zamknięte oprogramowanie za darmo (Ktoś się bał konkurencji i kupił ?). Na razie chyba zostanę, przy zwykłym GTK+, ale może kiedyś się zainteresuję jego implementacją w Pythonie (cytując słowa kolegi). Dzięki za odp.


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek