Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPytania egzaminu maturalnego z matematyki dla Pruszkowa.
(30-08-2010 11:06) #1

Pytania egzaminu maturalnego z matematyki dla Pruszkowa.

(Pruszków, 2006/2007)

Nazwisko: .......................................
Przynależność (Gang):.......................

1) Jevgienij posiada AK-47 z magazynkiem na 80 kul. Wystrzeli swoje 13 kul za kazdym razem gdy naciska na spust. Ile razy moze wystrzelic zanim bedzie musial zmienic magazynek?

2) Carlos posiada 10 gram "czystej kolumbijskiej". Zmieszał ja z "dwutlenkiem" w stosunku 4 części kokainy do 6 czesci "dwutlenku". Sprzedał 6 gramów mieszaniny Miguelowi za sumę 650 zł i 15 gramów Ramonowi, po 100 zł za gram.
a) kto, Miguel czy Ramon dal sie wyrolować?
b) Ile gramów mieszaniny zostało Carlosowi?
c) jaki jest stopień zanieczyszczenia kokainy Carlosa?

3) Radek jest alfonsem. Ma trzy dziewczynki, które dla niego pracuja. Jesli cena jednego numerku wynosi 110 zł, a dziewczynkom dostaje sie z tego 60 zł, to ile razy kazda z dziewcząt bedzie musiala sie sprzedac, aby Radek mógł oplacic swoje 3 dzienne dawki cracku, cena których wynosi 85 zł za skreta?

4) Irina chce odebrać cześć ze 100 gramów heroiny, która kupiła w celu otrzymania 20-procentowego zysku. Jakiej masy środka rozrzedzającego musi użyć?

5) Arkadiusz zarabia 2000 zl na każdym skradzionym BMW, 1500 zł jeśli jest to japończyk i odpowiednio 4000 zł za 4x4. Jeśli już ukradł dwa BMW i trzy 4x4, to ile ja ponczyków mu zostaje do ściągnięcia, aby otrzymał dochód w wysokości 30.000 zł?

6) Jachu jest od 6-ciu lat w wiezieniu za napad z morderstwem. Uzyskane w czasie napadu środki, tj. 90 000 zł ukrył w mieszkaniu swojej dziewczyny. Każdego miesiąca dziewczyna podciąga 450 zł. Ile pieniędzy zostanie Jachowi po wyjściu z wiezienia?

Pytanie dodatkowe: ile lat dostanie Jacho, jesli po powrocie na wolność zabije te sukę?

7) Marecki przespał sie z 6-cioma dziewczynami z gangu. W chwili obecnej w gangu jest 27 dziewczyn. Jaki procent dziewczyn z gangu przeleciał Marecki?

8) Podczas ostatniej bitwy z bandą Ukrainców, Stachu zuzyl 76 kul z pistoletu automatycznego, które dosiegly zaledwie trzech osób.
a) jaka jest jego skuteczność?
b) czy zasługuje aby pozostać w gangu, jesli próg maksymalny
wyznaczony przez współczynnik Pershinga wynosi 23 kule na ubitego Ukrainca?

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek