Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Różowy - kobiecy kolor?
(26-07-2010 13:18) #1

Różowy - kobiecy kolor?

Podobno kolor różowy jest kolorem upragnionym przez każdą kobietę. Podobno każda kobieta chce mieć tylko różowe ubrania, różową sypialnię itp. A jakie jest Wasze zdanie? Czy kobieta to różowy twór?
Zapraszam do dyskusji.


(23-05-2011 20:41) #2

RE: Różowy - kobiecy kolor?

Dla mnie to te różowe panienki to synonim idiotki. Przez te pink barbie wszyscy mają kobiety za ćwierćmózgi!


(08-06-2011 17:52) #3

RE: Różowy - kobiecy kolor?

Na pohybel stereotypom. Niektórym w różu całkiem ładnie nawet mężczyznom i wcale to nie musi znaczyć, że jest innej orientacji. Dlaczego różowy kolor różowy kojarzy się z koietą ? moze dlatego, że ten kolor wydaje się słodki - nic innego nie przychodzi mi do głowy Wesoly


„Jest śmierć i podatki, ale podatki są gorsze, bo śmierć przynajmniej nie trafia się człowiekowi co roku." - Terry Pratchett

(08-06-2011 19:00) #4

RE: Różowy - kobiecy kolor?

Jasne...
To tak jak powiedzieć, że kolorem mężczyzn jest czarny...

Co prawda czuję obrzydzenie do różu, ale są mężczyźni, którzy nic do niego nie widzą.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2012 00:54 przez winek.)

(28-09-2011 22:42) #5

RE: Różowy - kobiecy kolor?

O nie, nie. Nie lubię koloru różowego. Tzn. mam jakąś tam jedną czy dwie rzeczy w tym kolorze, ale żebym za nim przepadała to nie Wesoly A o tym, aby mieć ściany różowe to nawet mi przez myśl nie przeszło. NIGDY!


(29-09-2011 21:00) #6

RE: Różowy - kobiecy kolor?

Nie. Przecież każda kobieta jest inna.


(05-11-2016 09:56) #7

RE: Różowy - kobiecy kolor?

To po prostu kwestia gustu, jedna będzie lubiła ten kolor druga nie. Ważne żeby nasz wygląd, nie tylko ubiór ale też makijaż czy manicure dopasowywać do sytuacji. Tutaj masz na przykład ciekawy artykuł na temat koloru paznokci.



(10-11-2016 11:23) #9

RE: Różowy - kobiecy kolor?

Lubie rózowy kolor ale bez przesady. Nie ubieram sie od stop do głów w róże. Trzeba zachować umiar jeśli o to chodzi Poza tym nie jest to kolor zarezerwowany wyłącznei dla dziewczyn. Wielu facetów fajnie prezentuje się w różowych koszulkach czy koszulach.

Sa one również dość popularne:
http://www.megakoszulki.pl/Smieszne,,Zabawne-c167.html - tutaj jest na przykład sporo takich ciuszków






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek