Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości[recenzja] Serious Sam Double D
(05-09-2011 21:13) #1

[recenzja] Serious Sam Double D

Serious Sam Double D to pierwsza spośród gier niezależnych osadzonych w świecie Poważnego Sama. Przemierzając urozmaicone lokacje napotykamy na swojej drodze szereg absurdalnych przeciwników i eliminujemy ich przy użyciu połączonych ze sobą najróżniejszych typów broni.

Serious Sam Double D jest dwuwymiarową plaformówką przygotowaną przez studio Mommy’s Best Games, która ukazała się w ramach serii gier niezależnych osadzonych w świecie Poważnego Sama. Patronat nad produkcją objęła firma Croteam, czyli twórcy pierwowzoru.

W grze występuje 18 poziomów rozgrywających się w trzech światach, które składają się na kampanię. W trakcie przygody trafiamy do starożytnego Egiptu, odwiedzamy zagrożone wybuchem wulkanu Pompeje oraz niebezpieczną, prehistoryczną dżunglę. Sam spotyka na swojej drodze hordy absurdalnych przeciwników. Wśród nich znajdują się między innymi szalone małpy, kobiety kamikaze (femikaze) oraz biomechaniczne roboty. Nie brakuje również walk z bossami, np. ogromnym dinozaurem. Oprócz trybu kampanii, w grze umieszczono kilkanaście wyzwań. Polegają one przykładowo na pokonaniu nadchodzących fal przeciwników przy wykorzystaniu czterech pił mechanicznych.

Aby stawić czoła czyhającym na każdym kroku niebezpieczeństwom, twórcy wprowadzili nietypowe rozwiązanie dotyczące używania broni Gunstacker. Dzięki niemu gracze mogą połączyć maksymalnie cztery posiadane giwery i strzelać z nich jednocześnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć broń składającą się z miotacza ognia i trzech wyrzutni rakiet.

Serious Sam Double D wykorzystuje ręcznie rysowaną, dwuwymiarową oprawę graficzną.

[Obrazek: Serious_sam_double_d_crowd_screen.jpg]

źródło: http://www.gry-online.pl

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek